در سال جای به میزان 6300 دلار بازی‌های مختلف به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه شده است

ایکس باکس گیم پس / Xbox Game Pass

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، در سال 2021 ارزش بازی‌هایی که در دسترس کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس قرار گرفته، برابر با 6300 دلار است.

سرویس Xbox Game Pass برای کاربران پلتفرم‌های ایکس باکس سرویسی به شدت جذاب و هیجان‌انگیز است. این دسته از بازیکنان با پرداخت حق اشتراک ماهیانه آن می‌توانند به طیف گسترده‌ای از آثار مختلف دست پیدا کنند. این بازی‌ها نه تنها آثار انحصاری و تولیدات استودیو‌های ایکس باکس را در بر می‌گیرد، بلکه در قالب آن می‌توانید بسیاری از بازی‌های غیر‌انحصاری و مولتی پلتفرم را تجربه کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس، دسترسی به بازی‌های انحصاری در روز انتشار و بدون هزینه اضافه است. به کمک سرویس Xbox Game Pass می‌توانید صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های گیمینگ خود کنید؛ زیرا طبق گزارشات تنها در سال 2021 به میزان 6300 دلار بازی‌های مختلف به این سرویس اضافه شده است.

این گزارش که توسط رسانه The Loadout منتشر شده، نشان می‌دهد که سرویس گیم پس اهمیت بسیار زیادی برای مایکروسافت دارد و این شرکت حاضر است برای آن هزینه‌های هنگفتی پرداخت کند. این رسانه قیمت بازی‌های اضافه شده به سرویس Game Pass در سال 2021 را از فروشگاه مایکروسافت استخراج کرده و آن‌ها را در کنار هم قرار داده تا مجموع قیمت را به دست بیاورد. رسانه The Loadout در گزارش خود آورده است که بازی‌های ماه مارس بیشترین ارزش را داشته‌اند. این امر از آن جهت است که پس از تصاحب شرکت ZeniMax Media توسط شرکت Microsoft، تعدادی از بازی‌های منتشر شده توسط شرکت بتسدا به سرویس گیم پس اضافه شده‌اند. همچنین ماه آوریل کمترین ارزش را به خود اختصاص داده‌اند.

بازی Mortal Kombat 11

بازی Mortal Kombat 11 تازه‌ترین اثر اضافه شده به سرویس ایکس باکس گیم پس است

تا‌کنون بازی‌های شاخصی از جمله Ori and the Will of the Wisps ،The Outer Worlds ،Hellblade: Senua’s Sacrifice ،Metro Exodus ، Gears 5 ، Forza Horizon 5 و Halo Infinite در اختیار مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس قرار گرفته است. همچنین در ماه جاری چندین اثر مختلف از جمله تازه‌ترین اثر سری مورتال کامبت یعنی بازی Mortal Kombat 11 در ازای حذف سه بازی از سری Yakuza به سرویس مذکور اضافه شده‌اند.

در آینده کاربران سرویس Xbox Game Pass می‌توانند در روز انتشار به تعدادی از مورد‌انتظار‌ترین بازی‌های سال آینده میلادی مانند S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl ، Redfall ،Starfield و Senua’s Saga: Hellblade 2 دسترسی پیدا کنند. با توجه به بازی‌های معرفی شده به نظر می‌رسد سال 2022 برای دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. در کنار اشتراک عادی، سرویس گیم پس دارای نسخه گران‌تری با پسوند آلتیمیت است که با خرید اشتراک علاوه بر گیم پس به سرویس‌های ایکس باکس لایو گلد، XCloud و اشتراک EA Play ایکس باکس دسترسی خواهید داشت.

ویژگی‌ها و هزینه بالای سرویس گیم پس برای شرکت مایکروسافت، باعث شده که بسیاری از بازیکنان نسبت به دوام و پایداری این سرویس دچار شک و شبهه شوند. اگر چه فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس اطمینان داده که سرویس Xbox Game Pass در شرایط پایدار قرار دارد. علاوه بر این، موفقیت‌های سرویس مذکور در جلب نظر مخاطبین، باعث شده است که شرکت سونی در‌صدد ایجاد رقیب آن در قالب پروژه اسپارتاکوس باشد.

آیا تا‌کنون از سرویس ایکس باکس گیم پس استفاده کرده‌اید؟ نظر شما در مورد این سرویس چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

امتیاز شما
تاریخ : 6 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان