بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس برای ماه ژانویه 2022 به زودی معرفی می‌شوند

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس

علی‌رغم فاش شدن بازی‌هایی که در ماه ژانویه 2022 به صورت رایگان در دسترس کاربران پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرند، شرکت سونی تا‌کنون اقدام به معرفی رسمی آن‌ها نکرده است. این امر چه زمانی رخ خواهد داد؟ این سوالی است که در این مطلب به آن پاسخ خواهیم داد.

تا آغاز سال 2022 و شروع ماه ژانویه تنها چند روز باقی مانده است. با این حال شرکت Sony چندان رغبتی به معرفی بازی‌های رایگان سرویس PS Plus برای ماه میلادی بعدی نشان نداده و تا‌کنون این آثار را مشخص نکرده است. این امر باعث شده که بازیکنان صبر و تحمل خود را از دست داده و به امید دستیابی به آثار بهتر، با روش‌های مختلف به دنبال کشف بازی‌های رایگان اولین ماه سال آینده میلادی باشند. اگر شما هم جزو این دسته از بازیکنان هستید، چندان لازم نیس صبوری کنید؛ زیرا در طی یکی دو روز آینده شرکت سونی بازی‌های رایگان ژانویه 2022 را معرفی خواهند کرد.

در حالی که در طول سال‌ها استثنا‌هایی نیز وجود داشته، شرکت Sony قاعده و الگویی واضح برای رونمایی از بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در هر ماه داشته است. به طور کلی، روند معرفی این دسته از آثار در آخرین چهار‌شنبه هر ماه انجام می‌شود. این امر بدان معنا است که مشترکین سرویس PS Plus می‌توانند انتظار داشته باشند مشخص شدن بازی‌های رایگان سرویس مذکور امروز یا نهایتا فردا انجام شود. هفته جاری، آخرین هفته از ماه دسامبر بوده و از این جهت ممکن است قاعده معمول شرکت سونی با تغییر همراه شده و روند همیشگی در پیش گرفته نشود. در غیر این صورت، با بررسی ماه‌های گذشته می‌توان به اطمینان رسید که تا پایان امروز یا فردا بتوانید به صورت رسمی با بازی‌های رایگان سرویس Playstation Plus آشنا می‌شوید.

چند روز پیش یکی از منابع معتبر که سابقه خوبی در افشای بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس دارد، اقدام به افشای بازی‌های این سرویس در ماه ژانویه 2022 کرد. بر اساس اعلام این منبع، کاربران سرویس PS Plus می‌توانند در اولین ماه از سال آینده میلادی سه بازی Deep Rock Galactic ،Dirt 5 و Persona 5 Strikers را بدون صرف هزینه اضافه دریافت و تجربه کنند. اضافه شدن این سه اثر به سرویس پلی استیشن پلاس چندان تعجب‌آور و عجیب نیست. این امر به خصوص برای بازی Deep Rock Galactic صدق می‌کند؛ زیرا این اثر در ماه ژانویه برای اولین بار برای پلتفرم‌های پلی استیشن منتشر خواهد شد. نکته حائز اهمیت این است که در ماه آینده میلادی هیچ بازی انحصاری کنسول PS5 نخواهیم داشت و بازی‌های Deep Rock Galactic و Dirt 5 علاوه بر کنسول نسل نهم سونی برای کنسول PS4 نیز در دسترس قرار خواهند داشت.

بازی‌های رایگان سرویس PS Plus در ماه دسامبر 2021 نارضایتی‌های مختلفی را به دنبال داشت. برای مثال بسیاری از بازیکنان به عدم در دسترس بودن نسخه پلی استیشن 5 بازی Mortal Shell اعتراض داشتند. به نظر می‌رسد سونی قصد دارد از وقوع چنین اتفاقی در بازی‌های ماه آینده سرویس پلی استیشن پلاس اجتناب کند. در حال حاضر بازی‌های رایگان ماه ژانویه 2022 به صورت رسمی اعلام نشده‌اند و همچنان باید صبر کرد. ما هم امیدواریم که به زودی این اتفاق رخ داده و بازی‌های رایگان اولین ماه سال 2022 معرفی شوند.

نظر شما در مورد بازی‌های احتمالی سرویس پلی استیشن پلاس برای ژانویه 2022 چیست؟ آیا این آثار توانسته‌اند نظر شما را به خود جلب کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 8 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان