امسال نقشه جدید بازی PUBG New State منتشر خواهد شد

نقشه جدید بازی PUBG New State

هم‌زمان با آغاز سال نوی میلادی، شرکت Krafton اعلام کرده که در سال 2022 نقشه جدیدی برای بازی PUBG New State منتشر خواهد شد.

بازی PUBG یکی از پدیده‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی است که باعث محبوبیت سبک بتل رویال شد. با افزایش شهرت این اثر، نسخه‌های مختلفی از آن منتشر شد که بازی پابجی نیو استیت یکی از آن‌ها است. از زمان در دسترس قرار گرفتن بازی PUBG New State چند ماهی می‌گذرد. این اثر که دومین بازی سری PUBG Universe است، دنباله‌ای برای بازی‌های PUBG: Battlegrounds و PUBG Mobile محسوب می‌شود. در حال حاضر کاربران پلتفرم‌های iOS ، iPadOS و اندروید می‌توانند بازی PUBG New State را دریافت و تجربه کنند. حال شرکت Krafton  اعلام کرده است که نقشه تازه‌ای در سال جاری برای بازی مذکور منتشر خواهد شد.

بر اساس پستی که در وب‌سایت رسمی بازی PUBG New State منتشر شده، تیم سازنده به جنبه‌های مختلفی از این اثر اشاره کرده است. با این حال بخش اعظم این پست روی این امر تمرکز داشته که در سال 2022 نقشه جدیدی برای پابجی نیو استیت در دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، چندین تصویر نیز از این نقشه ارائه شده که بازیکنان را با حال و هوای آن آشنا می‌کند. همانطور که از تصاویر این نقشه مشخص بوده، به نظر می‌رسد بیشتر از زمین‌های کشاورزی آینده‌نگرانه استفاده کرده است. همچنین از تعدادی از چشم‌انداز‌های طبیعی به منظور ایجاد میدان‌های نبرد متنوع بهره‌گیری شده است. در حال حاضر تاریخ دقیق اضافه شدن نقشه جدید به بازی PUBG New State اعلام نشده است. تصاویر نقشه جدید بازی PUBG New State را در زیر مشاهده می‌کنید:

علاوه بر نقشه جدید، تیم سازنده بازی پابجی نیو استیت قصد دارید اولین آپدیت‌ها و به روز رسانی‌های بزرگ این اثر را در دو ماهه اول سال میلادی جاری منتشر کند. شرکت Krafton خاطر نشان کرده که یکی از بزرگترین اولویت‌های این شرکت در سال 2022، ادامه روند انتشار «آپدیت‌ها و بهبود‌هایی» است که انتظارات بازیکنان را برآورده کنند. در بیانیه این شرکت آمده است: «ما می‌خواهیم مطمئن شویم که بهترین خدمات و تجربه را در اختیار تمامی باز‌ماندگان در سراسر جهان بدون در نظر گرفتن مکان یا دستگاه مورد استفاده قرار بدهیم. ما تلاش خواهیم کرد تا به طور موثر و فعال ارتباط باز و شفافی با تمامی بازیکنان داشته باشیم و در عین حال با گوش فرا دادن به خواسته‌های جامعه کاربران، میدان‌های نبرد بهتری خلق کنیم».

در همین حال، شرکت کرافتون با ارائه تعداد 6 عدد Chicken Medal و سه تیکت Royale Chest Crate به استقبال سال نوی میلادی رفته است. بازیکنان و علاقه‌مندان می‌توانند با وارد کردن کد کوپن HAPPYNEWSTATE در صفحه اختصاصی، جوایز رایگان سال 2022 را دریافت کنند. لازم به ذکر بوده که این کد تنها تا روز 10 ژانویه (20 دی) قابل استفاده است. در نتیجه اگر جزو بازیکنان بازی PUBG New State و تا‌کنون از این فرصت استفاده نکرده‌اید، وقت را از دست ندهید و هر چه سریع‌تر جوایز خود را دریافت کنید.

آیا تا‌کنون اقدام به تجربه بازی PUBG New State کرده‌اید؟ نظر شما راجع به این بازی چیست؟ آیا نقشه جدید پابجی نیو استیت می‌تواند باعث افزایش مخاطبین و گسترده شدن جامعه کاربران آن شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Bleeding Cool

امتیاز شما
تاریخ : 11 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان