باگ بازی Call of Duty Vanguard تجربه آن را با مشکل رو‌به‌رو می‌کند

باگ بازی Call of Duty Vanguard

بازی Call of Duty Vanguard از باگ بصری عجیب و غریبی رنج می‌برد که تاثیر زیادی رو این اثر داشته و تجربه بسیاری از بازیکنان را خراب می‌کند.

اگر‌چه تازه‌ترین اثر سری Call of Duty یعنی بازی کالاف دیوتی ونگارد در قالب رویداد Festive Furvor وارد فضای کریسمس و سال نوی میلادی شده، اما این روند چندان بدون اشکال نبوده و تجربه بسیاری از بازیکنان را با مشکل همراه کرده است. اضافه شدن موجود افسانه‌ای به نام Krampus، سبک بازی بسیاری از افراد را محدود کرده و بازیکنانی که اهداف را انجام نمی‌دهند، به دردسر انداخته است. همچنین این موجود دور‌های مختلف بازی Call of Duty Warzone را تحت تاثیر قرار داده است. با این وجود که استودیو Raven Software سطح سلامتی کرامپوس را کاهش داده است، اما مشکلی جدیدی به وجود آمده که باعث می‌شود Krampus بتواند در حالت نامرئی، بازیکنان را از بین ببرد.

در حالی که کرامپوس به عنوان یک خار بزرگ در چشم بازیکنان و مانعی در برابر لذت بردن از تجربه بازی کالاف دیوتی وارزون عمل می‌کند، اضافه شدن باگ بصری و افزایش مشکلات موجب نارضایتی شدید کاربران شده است. برخی از بازیکنان از فروش مجدد آیتم‌های رایگان Call of Duty: WW2 شکایت دارند و تعدادی دیگر با مشکلی مواجه شده‌اند که در آن یکی از اسکین‌های شخصیت Samantha Maxis باعث نامرئی شدن این کاراکتر می‌شود. با این حال موارد گفته شده، تنها مشکلات حال حاضر بازی کالاف دیوتی ونگارد نیستند.

اخیرا یک باگ در جلوه‌های بصری، باعث شده که میزان دود حاصل از انفجار در هر دور از رقابت‌های چند‌نفره بیش از اندازه باشد و در بین بازیکنان هرج و مرج ایجاد شود. در ویدیو کوتاهی که کاربری به نام Kuyun در ساب‌ردیت بازی Call of Duty Vanguard منتشر کرده، این مشکل زمانی به وجود می‌آید که بازیکنان از نارنجک‌های دود‌زا و آتش‌زا استفاده می‌کنند. اساسا، این مشکل باعث می‌شود که اثرات حاصل از انفجار‌ها تکرار شده و یک انفجار چندین بار رخ دهد.

باگ بازی Call of Duty Vanguard

Kuyun اشاره می‌کند که این مشکل در نقشه‌های چند‌نفره کوچک‌تر مانند Shipment تشدید می‌شود. در این نفشه‌ها، بازیکنان روی خود را به اطراف می‌چرخانند و هر بار به جای ناپدید شدن اثرات انفجار، تنها دود و آتش تکرار می‌شود. این باگ باعث می‌شود که هیچ‌یک از بازیکنان قادر به تجربه عادی بازی نبوده و هر دو طرف با مشکل رو‌به‌رو شوند. برخی دیگر از کاربران اعلام کرده‌اند که این روند همچنان تکرار می‌شود؛ زیرا اتکا به نارنجک‌ها بیش از پیش بوده و اساسا چرخه تکرار انفجار‌ها در کل نبرد‌ها ادامه می‌یابد. متاسفانه استودیو ریون سافتور به این باگ رسیدگی نکرده و در جهت رفع آن حرکت نکرده است.

با سپری شدن تعطیلات 2022 و بازگشت نیرو‌ها، استودیو Raven Software با مشکلی دیگری رو‌به‌رو خواهد شد که برخی از بازیکنان برای دریافت اسلحه، مجبور هستند کارهای مختلفی را چندین بار انجام دهند. برخی از بازیکنان نسبت به غیر‌ممکن بودن دریافت تعدادی از اسلحه‌ها و مضحک بودن برخی الزمات ابراز شکایت کرده‌اند. برای مثال، بازی Call of Duty Vanguard از شما می‌خواهد با استفاده از یک اسلحه نزدیک‌زن مانند SMG تعداد 100 دشمن را هدشات کنید. در مثالی دیگر، بازیکنان باید 30 بار تعداد پنج دشمن را بدون کشته شدن، از بین ببرند. این موارد باعث شده که بازیکنان کم‌تجربه با مشکل رو‌به‌رو شده و دست از تجربه بازی بردارند.

آیا باگ بازی Call of Duty Vanguard شما را نیز تحت تاثیر قرار داده است؟ نظر شما در مورد بازی‌های کالاف دیوتی ونگارد و وارزون چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 12 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان