بازیکنان بازی GTA Online یکی از ویژگی‌های چند‌نفره را دوباره کشف کردند

بازی GTA Online

بازیکنان بخش آنلاین بازی GTA 5 موسوم به بازی GTA Online، ویژگی خاصی را مجددا کشف کرده‌اند که از زمان انتشار در بازی مذکور وجود داشته است.

بازی جی تی ای 5 و بخش آنلاین آن یعنی بازی جی تی ای آنلاین در ابتدا برای پلتفرم‌های نسل هفتم منتشر شدند و خیلی زود توانستند بین تمامی بازیکنان اعم از کاربران کنسول‌های نسل هشتم و کامپیوتر به محبوبیت بالایی برسند. با وجود گذشت در حدود هفت سال از زمان انتشار بازی‌های مذکور، همچنان میلیون‌ها نفر به صورت روزانه آن‌ها را تجربه کرده و از انجام بخش‌های مختلف‌شان لذت می‌برند. در حال حاضر دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتظر انتشار نسخه نسل نهم بازی‌های GTA 5 و GTA Online هستند.

تنها به این دلیل که از انتشار بازی‌های ذکر شده سال‌ها می‌گذرد، بدان معنا نیست که بازیکنان تمام ویژگی‌ها و جنبه‌های مختلف مناطق لوس سانتوس و سان آندریاس را کشف کرده‌اند. به روز رسانی‌های متعدد جی تی ای 5 و جی تی ای آنلاین همواره محتوا‌های جدیدی در دسترس بازیکنان قرار می‌دهند. تازه‌ترین بسته الحاقی بازی GTA Online که با نام Contract شناخته می‌شود، شخصیت فرانکلین از بازی GTA 5، را در شرایطی به تصویر می‌کشد که از پایان داستان بازی جی تی ای 5 سال‌ها گذشته و او در کنار دکتر دره، خواننده مشهور، ماجرا‌های جدیدی را تجربه می‌کند.

به واسطه تمامی محتوا‌های تازه‌ای که در طول سال‌ها به بازی Grand Theft Auto Online اضافه شده‌اند، راز‌هایی وجود دارد که عمدتا به مرور زمان فراموش شده‌اند. یکی از بازیکنان اخیرا ویژگی چند‌نفره قدیمی را کشف کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد بازیکن دیگری را که توسط پلیس تحت تعقیب قرار دارد، از طریق تلویزیون‌هایی که در نقشه یا در خانه وجود دارند، تماشا کند. ویژگی نمایش تعقیب و گریز پلیس با بازیکنان بدون وقفه، حس غوطه‌وری بیشتری را به بازیکنان در بازی GTA Online القا می‌کند. همچنین به کمک این ویژگی، می‌توانید در خانه نشسته و تماشا کنید که بازیکنان دیگر چگونه پس از سرفت از یک فروشگاه یا بانک، ناامیدانه از چنگ پلیس فرار می‌کنند.

بازی GTA Online

امکان جلوگیری از تماشای تعقیب و گریز توسط دیگر بازیکنان وجود دارد

پست مربوطه باعث شده که طرفداران بازی جی تی ای آنلاین، مجددا با ویژگی قدیمی این اثر که عمدتا به دلیل حجم بالای محتوا‌های جدید و رخداد‌های متنوع به دست فراموشی سپرده شده است، آشنا شوند. کاربرانی که در این پست نظرات خود را منتشر کرده‌اند، به شرح دیگر ویژگی‌هایی پرداخته‌اند که در طول سال‌های گذشته دیگر به آن‌ها توجه نشده است. بازیکنان بازی GTA Online در مورد ویژگی نمایش تعقیب و گریز پلیس در تلویزیون  توضیح دادند که این امر تنها زمانی در دسترس قرار دارد که یک بازیکن توسط هلیکوپتر پلیس تحت تعقیب قرار بگیرد. ویژگی جالب‌توجه این است که اگر هلیکوپتر تعقیب‌کننده منهدم شود، بازیکنان دیگر قادر به تماشای تعقیب و گریز نخواهند بود.

بازیکنی که نمی‌خواهد دیگر بازیکنان تعقیب و گریزش با پلیس را مشاهده کنند، می‌تواند از طریق تنظیمات از وقوع این امر جلوگیری کند. در غیر این صورت هر بازیکنی که به تلویزیون دسترسی داشته باشد، می‌تواند آزادانه جدال دیگر بازیکنان با پلیس را مشاهده کند. به نظر نمی‌رسد که این ویژگی باعث شود بازیکنان نسبت به خانه خود درون بازی رضایت داشته باشند؛ زیرا بسیاری از بازیکنان از زمان انتشار بازی جی تی ای آنلاین در مورد عدم وجود ملک‌های گران‌قیمت و خانه‌های ساحلی شکایت دارند.

نظر شما در مورد کشف دوباره ویژگی تماشای تعقیب و گریز در بازی Grand Theft Auto Online چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 13 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان