بازی Mass Effect: Legendary Edition به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه شد

سرویس گیم پس

هم‌زمان با آغاز سال نوی میلادی، شرکت مایکروسافت اقدام به اضافه کردن آثار مختلف به سرویس مشهور و محبوب خود یعنی ایکس باکس گیم پس کرده است. مهم‌ترین این بازی‌ها که در سبک و سیاق متفاوت هستند، بازی Mass Effect: Legendary Edition محسوب می‌شود.

اگر از کاربران کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم کامپیوتر باشید، بدون شک با سرویس Xbox Game Pass آشنا هستید. این سرویس که می‌توان آن را نت‌فلیکس دنیای بازی‌های ویدیویی معرفی کنیم، پیشنهادی فوق‌العاده و بی‌نظیر برای کاربران کامپیوتر و دارندگان کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس است. شرکت Microsoft در قالب سرویس ایکس باکس گیم پس، این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در ازای پرداخت حق اشتراک ماهیانه، به مجموعه‌ای بزرگ از بازی‌های انحصاری (از روز اول انتشار) و مولتی پلتفرم دسترسی پیدا کنید. همچنین با خرید اشتراک نسخه گران‌تر آن که با نام ایکس باکس گیم پس آلتیمیت شناخته می‌شود، علاوه بر بازی‌های گیم پس به اشتراک سرویس ایکس باکس لایو گلد، XCloud و سرویس EA Play دست پیدا می‌کنید. این شرکت همواره در حال اضافه کردن بازی‌های بیشتر و جدید‌تر و در مقابل حذف تعدادی از آثار است. حال شرکت مایکروسافت بازی‌هایی را معرفی کرده که در ماه ژانویه در دسترس مشترکین سرویس Xbox Game Pass قرار خواهند گرفت.

بر این اساس، اعضای سرویس ایکس باکس گیم پس از امروز به بازی‌های Gorogoa ،Olija و The Pedestrian دسترسی دارند. همچنین از تاریخ 6 ژانویه (16 دی) مشترکین سرویس Xbox Game Pass قادر به تجربه بازی‌های Embr ،Mass Effect: Legendary Edition و Outer Wilds خواهند بود. در روز 13 ژانویه (23 دی) و در صورت در اختیار داشتن اشتراک سرویس ایکس باکس گیم پس، می‌توانید بازی‌های Spelunky 2 و The Anacrusis را دریافت و تجربه کنید.

بدون شک مهم‌ترین بازی سرویس گیم پس در ماه ژانویه، بازی Mass Effect: Legendary Edition است. این اثر که سال گذشته منتشر شده، شامل نسخه ریمستر سه‌گانه سری مس افکت است. هر سه این آثار دارای بهبود‌های گرافیکی، ارتقا‌های فنی و اصلاحات گیم‌پلی هستند. این محصول استودیو BioWare که توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده، توسط بسیاری از فعالان صنعت ویدیو گیم مورد تحسین قرار گرفته و بسیاری از منتقدین از تغییرات آن نسبت به نسخه اصلی استقبال کرده‌اند.

بازی Mass Effect: Legendary Edition

بازی Mass Effect: Legendary Edition مهم‌ترین اثر ماه ژانویه سرویس ایکس باکس گیم پس

بازی Outer Wilds دیگر اثر مهم این ماه سرویس ایکس باکس گیم پس است. در این محصول استودیو Mobius Digital، کنترل فضانوردی را بر عهده می‌گیرید که در حین کاوش منظومه شمسی در یک لوپ زمانی 22 دقیقه‌ای به دام افتاده است. در پایان این لوپ، خورشید به یک ابرنواختر تبدیل می‌شود. بازیکنان وظیفه دارند با کاوش بخش‌های مختلف منظومه، اطلاعاتی را به دست بیاورند که در لوپ‌های بعدی از آن‌ها استفاده کنند. این بازی جوایز متعددی را به دست آورده است.

در کنار اضافه شدن آثار معرفی شده بالا، تعدادی از بازی‌ها سرویس Xbox Game Pass را ترک می‌کنند. در تاریخ 10 ژانویه (20 دی) و پیش از تبدیل شدن به اثری رایگان، بازی PUBG: Battlegrounds از دسترس مشترکین سرویس مذکور خارج خواهد شد. همچنین از تاریخ 15 ژانویه (25 دی) امکان دریافت بازی‌های Desperados III ،Ghost of a Tale ،Kingdom Hearts III ،Mount & Blade: Warband ،Pandemic و Yiik: A Postmodern RPG وجود نخواهد داشت.

با استناد به اعلام شرکت مایکروسافت، سرویس گیم پس از زمان آغاز در سال 2017 تا ابتدای سال 2021 به میزان 18 میلیون کاربر جذب کرده است. همچنین مدتی پیش اعلام شد که مجموع ارزش بازی‌های اضافه شده به این سرویس در سال گذشته میلادی، برابر با 6300 دلار بوده است.

نظر شما در مورد بازی‌های ماه ژانویه سرویس Xbox Game Pass چیست؟ آیا این بازی نظر شما را جلب کرده‌اند یا از آن‌ها ناامید شده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle

امتیاز شما
تاریخ : 15 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان