سرویس Ubisoft+ به زودی در دسترس کاربران ایکس باکس قرار می‌گیرد

سرویس Ubisoft+

به واسطه همکاری شرکت‌های یوبی سافت و مایکروسافت، به زودی دارندگان کنسول‌های ایکس باکس به زودی به سرویس اشتراکی شرکت فرانسوی یعنی سرویس Ubisoft+ دسترسی خواهند داشت.

کاربران پلتفرم کامپیوتر و کنسول‌های ایکس باکس هم‌اکنون به یکی از بهترین سرویس‌های اشتراکی ویدیو گیم دسترسی دارند. این سرویس که با نام ایکس باکس گیم پس شناخته می‌شود، مجموعه‌ای بزرگ از آثار مختلف را در ازای خرید اشتراک ماهیانه در اختیار شما قرار می‌دهد. در نسخه گران‌تر این سرویس یعنی ایکس باکس گیم پس آلتیمیت علاوه بر دسترسی به بازی‌های گیم پس و سرویس ایکس باکس لایو گلد، می‌توانید آثار موجود در سرویس اشتراکی شرکت الکترونیک آرتز موسوم به سرویس EA Play را نیز تجربه کنید. حال قرار است تعداد سرویس‌های موجود در کنسول‌های Xbox افزایش یابد؛ زیرا بر اساس تازه‌ترین اخبار بازی، سرویس Ubisoft+ به زودی به پلتفرم مذکور اضافه خواهد شد.

سرویس یوبی سافت پلاس به مشترکین اجازه تجربه بیش از 100 اثر شرکت Ubisoft را می‌دهد. اگر از طرفداران سری بازی‌های Assassin’s Creed ،Far Cry و Splinter Cell هستید، این فرصت برای شما بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. سرویس مذکور در قالب سرویس Xbox Game Pass ارائه نمی‌شود و برای دستیابی به آن باید هزینه اشتراک جدا‌گانه پرداخت کنید. بدون شک این امر باعث ناامیدی مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس می‌شود.

شرکت یوبی سافت اطلاعات زیادی از اضافه شدن سرویس Ubisoft+ به ایکس باکس ارائه نکرده است. این شرکت بدون اشاره به تاریخ تحقق این امر، تنها به عبارت «به زودی» بسنده کرده است. در حال حاضر نحوه ارائه بازی‌ها در قالب سرویس یوبی سافت پلاس به صورت استریم یا دانلود مشخص نیست. همچنین هزینه اشتراک ماهیانه نیز اعلام نشده است. با این حال احتمال می‌رود که شرایط این سرویس همانند کامپیوتر بوده و بازیکنان بتوانند با پرداخت 15 دلار اشتراک ماهیانه، به بیش از 100 بازی شامل تمامی بسته‌های الحاقی و آیتم‌های تزئینی دسترسی داشته باشند. همچنین شرکت یوبی سافت اشاره نکرده که سرویس Ubisoft+ در انحصار کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس قرار داشته یا دارندگان کنسول ایکس باکس وان نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

سرویس Ubisoft+

اشتراک سرویس Ubisoft+ را باید به صورت جدا‌گانه خریداری کنید

علاوه بر اضافه شدن سرویس یوبی سافت پلاس به ایکس باکس، شرکت Ubisoft اعلام کرده بازی Rainbow Six Extraction از روز اول انتشار در تاریخ 20 ژانویه (30 دی) در دسترس مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت. این اثر تازه سری رینبو سیکس، تجربه‌ای Co-op بوده و دارای ویژگی‌های Cross-Play است که به موجب آن کاربران کامپیوتر و ایکس باکس می‌توانند در کنار هم آن را تجربه کنند. بازی Rainbow Six Extraction به عنوان یک تیر‌اندازی سوم شخص چند‌نفره، بازیکنان را وارد نبرد با دشمنانی انگل‌مانند و فضایی به نام Archaeans می‌کند.

رویکرد شرکت یوبی سافت در تضاد با رقیبش یعنی شرکت EA قرار می‌گیرد. به واسطه وجود سرویس EA Play در سرویس ایکس باکس گیم پس آلتیمیت، مشترکین این سرویس بدون هزینه اضافه و خرید اشتراک جداگانه می‌توانند آثار شاخص شرکت الکترونیک آرتز را تجربه کنند. به واسطه این سرویس می‌توانید بازی‌هایی از جمله Knockout City ،Star Wars Squadron و It Takes Two را از طریق سرویس Xbox Game Pass Ultimate دریافت کنید.

نظر شما در مورد اضافه شدن سرویس یوبی سافت پلاس به ایکس باکس چیست؟ آیا قصد خریداری اشتراک سرویس Ubisoft+ را دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Tom’s Guide

امتیاز شما
تاریخ : 16 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان