بازی Embr یکی از بهترین آثار ایکس باکس گیم پس در ماه جاری است

بازی Embr ایکس باکس گیم پس

بازی Embr را باید پر هرج و مرج‌ترین بازی جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در ماه جاری معرفی می‌کنیم. اثری که در آن می‌توانید به عنوان آتش‌نشان خانه‌های مردم را نجات دهید.

بازی‌های جذاب بسیاری در این ماه به سرویس Xbox Game Pass اضافه شده یا به زودی در دسترس کاربران کنسول‌های ایکس باکس قرار خواهند گرفت. آثاری که مهم‌ترین آن‌ها بدون شک بازی Mass Effect: Legendary Edition، شامل نسخه ریمستر سه‌گانه مس افکت است. برای بسیاری از بازیکنان سرویس ایکس باکس گیم پس فرصتی برای تجربه آثار بزرگ و AAA با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان (بازی‌های انحصاری) است. اما این سرویس میزبان بازی‌های مستقل کوچکی است که می‌توانید از تجربه آن‌ها به اندازه بازی‌های با بودجه بالا لذت ببرید. در کنار بازی Outer Wilds، اثر مستقل دیگری نیز در ماه ژانویه در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. به این واسطه مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس می‌توانند بازی Embr را بدون هزینه اضافه، دریافت و تجربه کنند.

این بازی که اثری پر هرج و مرج محسوب می‌شود، توسط استودیو Muse Games ساخته شده است. بازی Embr تجربه‌ای چند‌نفره است که در قالب آن می‌توانید در کنار هم برای تبدیل شدن به بهترین (یا بدترین) آتش‌نشان همکاری و در عین حال رقابت کنید. قرار گرفتن در قالب آتش‌نشان امری نیست که در صنعت بازی‌های ویدیویی مرسوم باشد. اما بازی Embr آن را به شکلی هیجان‌انگیز به خصوص برای گروهی از دوستان که مشترک سرویس گیم پس هستند، پیاده‌سازی می‌کند.

بازی Embr فراتر از یک شبیه‌ساز آتش‌نشانی است. در نگاه اول ممکن است تصور کنید که گیم‌پلی آن آرامش‌بخش و شبیه به بازی Powerwash Simulator باشد. اما در واقعیت شرایط بازی متفاوت است. در این اثر می‌توانید تجهیزات خود را ارتقا دهید و در حین انجام کار‌های مربوط به آتش‌نشانی وسایل بهتری را مورد استفاده قرار دهید. گیم‌پلی واقعی و هرج و مرج حقیقی در زمان نجات شهروندان، پریدن از ساختمانی به ساختمان دیگر و کنترل شعله‌های آتش ظاهر می‌شود. بازی Embr از شما می‌خواهد که سریع، شجاع و قاطع باشید.

بازی Embr ایکس باکس گیم پس

بازی Embr بهترین بازی گروهی ماه ژانویه برای مشتریکن ایکس باکس گیم پس

بازی Embr تجربه‌ای انفرادی و در عین حال گروهی و چند‌نفره است که در هر مرحله موانعی مانند نقص‌های الکتریکی، نشت گاز و افراد به دام افتاده در آتش را بر سر راه شما قرار می‌دهد. با این وجود که همواره راه‌هایی برای عبور از این موانع وجود دارد، اما لزوما تمامی آن‌ها واضح و مشخص نیستند. در واقع همین ویژگی است که بازی Embr را به اثری لذت‌بخش تبدیل می‌کند. بازیکنان می‌توانند با شکستن در و پنجره‌ها خانه‌های مردم را به ویرانه تبدیل کرده و حتی در مواقعی که پول کافی ندارند، اشیای قیمتی آن‌ها را سرقت کنند.

از سوی دیگر، اگر به عنوان یک آتش‌نشان عملکرد رضایت‌بخشی داشته باشید، به افراد ثروتمند‌تر و مشاغل پردر‌آمد‌تر ارجاع داده می‌شوید. به این واسطه برای ارتقای ابزار‌ها و دیگر موارد کار راحت‌تری دارید. ماموریت‌های بازی Embr بسیار متنوع و دارای سطح دشواری مختلف هستند. ممکن است برای خاموش کردن آتش به خانه‌های مسکونی یا کار‌خانه‌ها ارجاع داده شوید که هر یک چیدمان و شرایط خاص خود را دارند. در عین حال وظایفی همچون رساندن غذا به افراد و نجات آن‌ها از ساختمان در حال سوختن، دفع مواد منفجره یا حتی آتش زدن ساختمان‌ها نیز بر عهده شما گذاشته می‌شود. در مراحل بالاتر مکانیک‌های پازل برای افزایش ضریب دشواری بازی نیز اضافه می‌شود. به همین دلیل بازی Embr گزینه‌ای عالی برای بازی با دوستان است.

چه دوست داشته باشید یک تجربه آتش‌نشانی داشته باشید یا علاقه دارید در کنار دوستان‌تان هرج و مرج واقعی را تجربه کنید، بازی Embr قادر به راضی کردن شما است. تنوع بالای مراحل و ماموریت‌ها در کنار گیم‌پلی هیجان‌انگیز، ویژگی‌هایی هستند که بازی مذکور را به محصولی عالی تبدیل می‌کنند و شما را تشویق می‌کند تا بیشتر آن را انجام دهید.

آیا بازی Embr را از طریق سرویس ایکس باکس گیم پس تجربه کرده‌اید؟ نظر شما در مورد ویژگی‌های این اثر چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 17 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان