آپدیت میان فصلی بازی Call of Duty Vanguard و بازی Warzone به زودی منتشر خواهد شد

آپدیت میان فصلی بازی Call of Duty Vanguard

انتظار می‌رود که آپدیت میان فصلی بازی Call of Duty Vanguard و بازی Warzone اواخر هفته جاری در دسترس قرار گرفته و در قالب Season One Reloaded محتواهای جدیدی برای آن‌ها منتشر شود.

بازی‌های Call of Duty Vanguard و Warzone در فصل تعطیلات در وضعیت بدی قرار داشتند. به طوری که بازی Call of Duty: Warzone به دلیل مشکلات مربوط به تکسچرها و کرش‌های مداوم، عملا روی کنسول‌های قابل تجربه نبوده و بازی کالاف دیوتی ونگارد نیاز به متعادل‌سازی جدی اسلحه‌ها دارد.

خوشبختانه انتظار می‌رود که آپدیت میان فصلی، در کنار محتوا‌های جدید، مشکلات را رفع و باگ‌ها را اصلاح کند. حال اخباری منتشر شده که تاریخ انتشار به روز رسانی میان فصل و آغاز در بازی‌های کالاف دیوتی ونگارد و کالاف دیوتی وارزون در قالب آن اعلام شده است.

تاریخ انتشار به روز رسانی میان فصل بازی‌های Call of Duty Vanguard و Warzone به صورت دقیق از سوی سازندگان تایید نشده است. اما استودیو Treyarch اعلام کرده که Season One Reloaded در روز سه‌شنبه هفته جاری، مصادف با 11 ژانویه (21 دی) در دسترس قرار می‌گیرد. در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود که در ساعت 8:30 صبح به وقت تهران در روز سه‌شنبه آپدیت میان فصلی بازی‌های Call of Duty Vanguard و Warzone ارائه شود و بازیکنان قادر به دریافت آن باشند. این ساعت هنوز به تایید رسمی استیودیو‌های سازنده این آثار نرسیده است.

متاسفانه در حال حاضر، محتوا‌های Season One Reloaded به صورت رسمی معرفی نشده‌اند. با این حال جزئیاتی از بخش‌های مختلف آن منتشر شده که به کمک آن‌ها بازیکنان می‌توانند متوجه شوند انتظار چه بخش‌هایی را در آپدیت نیم فصلی بازی‌های Call of Duty Vanguard و Warzone داشته باشند.

آپدیت میان فصلی بازی Call of Duty Vanguard

آپدیت میان فصلی بازی Call of Duty Vanguard و بازی Wazone محتواهای مختلفی خواهد داشت

استودیو Treyarch به عنوان ناشر بازی کالاف دیوتی ونگارد، اعلام کرده که محتواهای جدیدی برای بخش زامبی این بازی در آپدیت میان فصل منتشر خواهد شد. هم‌اکنون مشخص نیست طرفداران به چه محتوا‌هایی در بخش Zombies دسترسی خواهند داشت، اما انتظار می‌رود که در طی یکی دو روز آینده در قالب یک پست در وبلاگ بازی مذکور اطلاعات مفصلی در اختیار بازیکنان قرار بگیرد.

دیگر موردی که با قاطعیت می‌توان در مورد آن صحبت کرد، رفع مشکلات و انجام اصلاحات مختلف و متعدد در به روز رسانی نیم فصل بازی‌های Call of Duty Vanguard و Warzone است. بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی استودیو Sledgehammer Games که با استودیو تری آرک در ساخت بازی بازی Call of Duty Vanguard همکاری داشته، در آپدیت میان فصلی بسیاری از اسلحه‌های بازی دچار تغییرات شده و قدرت آن‌ها کاهش خواهد یافت.

همانند بسیاری از به روز رسانی‌های سری Call of Duty که در میانه فصل‌ها منتشر می‌شوند، Season One Reloaded احتمالا دارای نقشه‌های چند‌نفره جدید، اسلحه‌های تازه، اسکین‌های نو برای کاراکتر‌ها و دیگر مواردی از این دست خواهد بود.

نظر شما در مورد آپدیت نیم فصل بازی‌های Call of Duty Vanguard و Warzone چیست؟ آیا برای انتشار آن و تجربه محتوا‌های تازه‌اش روز‌شماری می‌کنید؟ آیا امیدوار هستید که در قالب آن باگ‌ها و مشکلاتی که به تجربه شما صدمه وارد کرده‌اند، رفع و اصلاح شوند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Dualshockers

امتیاز شما
تاریخ : 19 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان