لاک‌پشت‌های نینجا به بازی Fortnite اضافه خواهند شد

بازی Fortnite لاک‌پشت‌های نینجا

با استناد به گزارشاتی که به تازگی منتشر شده، شرکت Paramount با شرکت اپیک گیمز قرارداد همکاری امضا کرده که به موجب آن کاراکتر‌های این شرکت به بازی Fortnite اضافه خواهند شد.

بازی فورتنایت این روز‌ها به حدی از شهرت و محبوبیت رسیده که نه تنها گیمر‌ها، بلکه مردم عادی نیز نامش را شنیده یا با آن آشنا هستند. این اثر با گیم‌پلی هیجان‌انگیز خود باعث شده که بازیکنان بسیاری روزانه ساعت‌ها دست به تجربه بازی مذکور بزنند یا به مشاهده استریم‌های مرتبط با آن بنشینند. در کنار محتوا‌ها و المان‌هایی که به مرور اضافه شده و تجربه بازی Fortnite را متحول می‌کنند، کاراکتر‌ها و اسکین‌های پر‌تعداد و متنوع یکی از ویژگی‌هایی است که به واسطه آن بازیکنان می‌توانند متفاوت از همیشه بازی فورتنایت را انجام دهند. علاوه بر کاراکتر‌های اختصاصی، تا‌کنون شخصیت‌های غیر‌قابل انتظاری همچون اسپایدرمن، مسترچیف، کریتوس و ریک سانچز به بازی Fortnite اضافه شده‌اند.

اما این روند قرار نیست در آینده نزدیک به پایان برسد و شرکت Epic Games همواره تلاش می‌کند تا کاراکتر‌های تازه‌ای را به دنیای خود آورده و فرصت استفاده از آن‌ها را در اختیار بازیکنان فورتنایت قرار دهد. حال گزارشاتی منتشر شده که خبر از امضای قرارداد همکاری بین شرکت‌های پارامونت و اپیک گیمز می‌دهند. بر این اساس احتمالا شخصیت‌های مشهوری که مالکیت آن‌ها در اختیار شرکت Paramount قرار دارند، به زودی به بازی Fortnite اضافه خواهند شد. نیک بیکر، نویسنده وب‌سایت XboxEra و یکی از منابع مورد اعتماد صنعت بازی‌های ویدیویی، در تازه‌ترین اپیزود از پادکست وب‌سایت مذکور به همکاری پارامونت و اپیک گیمز اشاره کرده است.

نیک بیکر در این باره گفته: «به من گفته شده که ظاهرا شرکت پارامونت قرارداد همکاری با شرکت Epic Games امضا کرده که به موجب آن مجموعه‌های خود را به دنیای فورتنایت بیاورد. بر اساس شنیده‌ها، اصلی‌ترین کاراکتر‌هایی که به بازی Fortnite اضافه می‌شوند، لاک‌پشت‌های نینجا هستند. این امر شگفت‌انگیز خواهد بود».

بازی Fortnite لاک‌پشت‌های نینجا

لاک‌پشت‌های نینجا محتمل‌ترین گزینه برای اضافه شدن به فورتنایت است

نحوه عملکرد دقیق قرارداد همکاری بین پارامونت و اپیک گیمز مشخص نیست. این امر از آن جهت بوده که مالکیت جهانی IP لاک‌پشت‌های نینجا در اختیار Nickelodeon است. با این حال تولیدات Nickelodeon از طریق سرویس استریم Paramount+ نمایش داده شده و مالکیت نیکلودئون و پارامونت در اختیار شرکت ViacomCBS قرار دارند. علاوه بر سریال‌های لاک‌پشت‌های نینجا که از شبکه Nickelodeon پخش شده‌اند، شرکت پارامونت دو فیلم لایو اکشن از این IP را در سال‌های 2014 و 2016 اکران کرده است.

نیک بیکر اعلام کرده که همکاری پارامونت و اپیک گیمز محدود به یک IP نبوده و تعدادی از مجموعه‌های این شرکت به بازی فورتنایت اضافه خواهد شد. او خاطر‌ نشان می‌کند که پارامونت مالکیت مجموعه‌های South Park ،Star Trek و سریال Halo را در اختیار دارد، اما هیچ‌یک برای اضافه شدن به بازی Fortnite تایید نشده‌اند. به گفته نیک بیکر، مجموعه‌ای که بیشترین اهمیت را داشته و تقریبا حضور آن تایید شده، لاک‌پشت‌های نینجا است.

چپتر سوم بازی فورتنایت اخیرا آغاز شده و علاوه بر اضافه کردن اسپایدرمن، دارای مواردی از جمله جزیره متفاوت، چالش‌های تازه و بتل پس جدید است. در پایان چپتر دوم بازی Fortnite مشخص شد که شخصیت فاندیشن بر‌اساس دوین جانسون ملقب به راک طراحی شده و این بازیگر مشهور صدا‌پیشگی این کاراکتر را بر‌عهده دارد. او رهبر گروه The Seven، سازمانی که نظم و قانون را در ابعاد مختلف دنیای فورتنایت حفظ می‌کند، است. از طریق بتل پس چپتر سوم می‌توانید اسکین این کاراکتر را دریافت کنید. چپتر دوم بازی فورتنایت در قالب رویداد The End به پایان رسید و جزیره بازی وارونه شد.

اخیرا اعلام شد که شرکت اپیک گیمز، سازنده مجموعه‌های Rock Band و Dance Central یعنی استویو Harmonix را با هدف ایجاد تجربه‌های موسیقی‌-‌محور خریداری کرده است. نظر شما در مورد اضافه لاک‌پشت‌های نینجا و دیگر IPهای پارامونت به بازی فورتنایت چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle

امتیاز شما
تاریخ : 20 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان