یوتیوبر‌های مشهور بازی Call Of Duty Mobile اسکین اختصاصی دریافت می‌کنند

بازی Call Of Duty Mobile

به واسطه همکاری شرکت اکتیویژن با یوتیوبرها و استریم‌های مشهور بازی Call Of Duty Mobile از جمله iFerg، اسکین اختصاصی این افراد به بازی مذکور اضافه می‌شود.

سری Call of Duty نامی آشنا برای تمامی علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی است. این مجموعه به واسطه بازی‌های پرتعداد خود به چنان شهرت و محبوبیتی دست پیدا کرده است که کمتر سری در سبک تیراندازی اول شخص قادر به رقابت با آن است. سری کالاف دیوتی در کنار بخش داستانی خود حالت‌های مختلفی اعم از بتل رویال، چند‌نفره و زامبی دارد. علاوه بر این، بازی‌های فرعی مانند بازی Call of Duty: Warzone زمینه تجربه متفاوت و رایگان سری کالاف دیوتی را فراهم کرده‌اند.

در کنار پلتفرم‌های اصلی یعنی کامپیوتر و کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس، موبایل‌ها نیز مورد توجه شرکت Activision قرار گرفته‌اند. به همین دلیل تا‌کنون آثار مختلفی از سری Call of Duty روی گوشی‌های موبایل منتشر شده‌اند. تازه‌ترین این دسته بازی‌ها، بازی Call Of Duty Mobile است که اثری مشهور و محبوب بین کاربران پلتفرم موبایل است. بازی کالاف دیوتی موبایل میلیون‌ها طرفدار و بازیکن دارد که روز‌انه از تجربه بخش‌های مختلف آن لذت می‌برند.

یکی از ویژگی‌هایی که باعث تنوع و افزایش عمق شخصی‌سازی بازی کالاف دیوتی موبایل می‌شود، امکان استفاده از اسکین‌های مختلف برای کاراکتر مورد استفاده است. در طی سال‌هایی که از انتشار بازی کالاف دیوتی موبایل می‌گذرد، اسکین‌های مختلفی برای این اثر منتشر شده‌اند. حال با نزدیک شدن به روز‌های پایانی فصل 11، بازی Call Of Duty Mobile قرار است تعدادی از محبوبیت‌ترین تولید‌کنندگان محتوای مرتبط با این اثر را به عنوان اسکین در دسترس قرار دهد.

در قالب به روز رسانی تازه بازی کالاف دیوتی موبایل، اسکین iFerg به عنوان اولین اسکین مرتبط با یوتیوبر و استریمر به اثر مذکور اضافه خواهد شد. پس از آن دو اسکین دیگر نیز با محوریت Content Creatorهای مشهور بازی Call Of Duty Mobile منتشر خواهند شد.

بازی Call Of Duty Mobile

باندل iFerg بازی Call Of Duty Mobile شامل 10 آیتم مختلف است

لوک فرگی که با اسم مستعار iFerg شناخته می‌شود، یکی از برجسته‌ترین تولید‌کنندگان محتوا و یوتیوبر‌هایی است که ویدیو‌هایی با محوریت بازی کالاف دیوتی منتشر می‌کند. او هم‌اکنون بیش از 2.3 میلیون مشترک در کانال یوتیوبی خود دارد. عمده محتوا‌های او انجام چالش‌های مختلف بازی Call Of Duty Mobile و تجربه این اثر در کنار دیگر یوتیوبر‌های مشهور سری کالاف دیوتی از جمله Dr Disrespect هستند.

باندل iFerg، این یوتیوبر را در حالی به تصویر می‌کشد که لباسی آبی رنگ به تن کرده و کلاه آن را روی سرش قرار داده است. دیگر آیتم‌های این باندل نیز از رنگ‌بندی آبی و خاکستری پیروی می‌کنند. باندل لوک فرگی شامل 10 آیتم مختلف است که از طریق فروشگاه و در ازای پرداخت تعداد 1400 واحد COD Point (معادل با 20 دلار) می‌توانید آن را خریداری و به دست بیاورید.

این اولین باری است که بازی Call Of Duty Mobile اسکین‌هایی بر‌اساس تولید‌کنندگان محتوا دریافت می‌کند. در حال حاضر هویت دو یوتیوبر دیگری که اسکین‌های آن‌ها به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه خواهد شد، مشخص نشده است. با این حال، اطلاعات افشا شده نشان می‌دهند که این دو یوتیوبر HawksNest و Bobby Plays هستند. امیدواریم به زودی جزئیات بیشتری از دو اسکین باقی مانده به صورت رسمی منتشر شوند.

نظر شما در مورد اسکین iFerg و باندل این یوتیوبر در بازی کالاف دیوتی موبایل چیست؟ آیا از این اقدام شرکت اکتیویژن استقبال می‌کنید؟ آیا قصد خریداری باندل لوک فرگی را دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

امتیاز شما
تاریخ : 22 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان