بازی Hitman Trilogy به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه خواهد شد

بازی Hitman Trilogy

به واسطه همکاری استودیو IO Interactive و شرکت Microsoft، هفته آینده بازی Hitman Trilogy، شامل هر سه بازی سری ریبوت هیتمن وارد سرویس ایکس باکس گیم پس خواهد شد.

سری Hitman مجموعه‌ای قدیمی و مشهور است که طرفداران سبک مخفی‌کاری علاقه شدیدی به آن دارند. در طی 21 سالی که از عمر سری هیتمن می‌گذرد، بازی‌های متعددی توسط شرکت‌های مختلف عرضه شده‌اند. در کنار آثار اصلی، سری Hitman به شکل‌های مختلفی از جمله بازی موبایل، رمان گرافیکی و فیلم سینمایی نیز در دسترس طرفداران قرار گرفته است.

پس از سال‌ها غیبت و دوری از بازار ویدیو گیم، استودیو IO Interactive اقدام به ریبوت سری هیتمن در قالب سه‌گانه World of Assassination گرفت. اولین اثر این سه‌گانه با نام بازی Hitman در سال 2016 و در قالب 6 اپیزود منتشر شد. موفقیت‌های بازی مذکور باعث شد تا در سال‌های 2018 و 2021 دنباله‌های آن تحت عناوین Hitman 2 و Hitman 3 در دسترس قرار بگیرد. این آثار مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته و جوایز بسیاری به دست آوردند.

استودیو IO Interactive در قالب آپدیت‌های Year 2 سه‌گانه هیتمن، موارد بسیاری از جمله پشتیبانی از فناوری ری تریسینگ روی کامپیوتر، اهداف تازه، نقشه جدید و حالت Freelancer را به اثر خود اضافه کرده است. اما این تنها برنامه استودیو مذکور برای سه‌گانه Hitman نیست. همکاری شرکت مایکروسافت با استودیو IO Interactive باعث شده است که بازی Hitman Trilogy در جمع آثار موجود در سرویس Xbox Game Pass قرار بگیرد.

بازی Hitman Trilogy

بازی Hitman Trilogy شامل تمامی محتوا‌های اضافه سه‌گانه هیتمن است

بر این اساس، در تاریخ 20 ژانویه (30 دی) می‌توانید با مراجعه به سرویس ایکس باکس گیم پس اقدام به دریافت سه‌گانه هیتمن کنید. بازی Hitman Trilogy شامل هر سه بازی سه‌گانه مذکور به همراه تمامی محتوا‌های اضافه است. این اثر دارای رابط کاربری منحصر‌به‌فردی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد به راحتی بین هر سه بازی جا‌به‌جا شده و به تجربه آن‌ها بپردازند. وجود تمامی بازی‌های سری World of Assassination در سه‌گانه هیتمن بدان معنا است که مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس می‌توانند یک تجربه بیش از 100 ساعته را بدون هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت کنند.

همزمان با سرویس ایکس باکس گیم پس، بازی هیتمن 3 برای اولین بار به فروشگاه استیم اضافه خواهد شد. علاوه بر ویژگی‌های تازه از جمله ری تریسینگ، XeSS و Variable Rate Shading، این اثر از هدست‌های واقعیت مجازی روی کامپیوتر نیز پشتیبانی می‌کند. استودیو IO Interactive در حال حاضر مشغول کار روی پشتیبانی از Steam Achievements و Trading Cards است. همچنین در صورت خرید هر یک از نسخه‌های بازی هیتمن 3 در 30 روز اول انتشار، پک Trinity (پاداش پیش‌خرید بازی Hitman 3) را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

قرار گرفتن سه‌گانه هیتمن در بین بازی‌های ایکس باکس گیم پس، باعث افزایش قابل توجه بازیکنان این اثر خواهد شد. این بازی جزو معدود آثاری است که همچنان توسط سازنده پشتیبانی شده و به روز رسانی‌های مداوم دریافت می‌کند. علاوه بر این محتوا‌های تازه ویژگی است که باعث می‌شود ارزش تجربه آن رو‌ز‌به‌روز افزایش پیدا کند.

طبق گزارشات استودیو IO Interactive هم اکنون روی بازی انحصاری مخفی پلتفرم ایکس باکس مشغول کار است. این اثر با اسم رمز Dragon شناخته می‌شود. اگرچه تا‌کنون این بازی به صورت رسمی معرفی نشده است. نظر شما در مورد اضافه شدن بازی Hitman Trilogy به سرویس Xbox Game Pass چیست؟ آیا این امر باعث می‌شود که بازی مذکور را تجربه کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Windows Central

 

امتیاز شما
تاریخ : 23 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان