گیفت کارت‌های سرویس PS Now توسط شرکت سونی در کل انگلستان جمع‌آوری شدند

گیفت کارت‌های سرویس PS Now

شرکت سونی با هدف معرفی سرویس جدید خود که رقیب ایکس باکس گیم پس محسوب می‌شود، اقدام به جمع‌‌آوری گیفت کارت‌های سرویس PS Now از تمام خرده‌فروشی‌های انگلستان کرده است.

سرویس Playstation Now، سرویس اشتراکی از شرکت سونی است که تا‌کنون بیش از سه میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. سرویس مذکور به مشترکین خود اجازه می‌دهد تا بازی‌های پلی استیشن 2، پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 را روی پلتفرم کامپیوتر و کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی استیشن انجام دهند. بازیکنان می‌توانند به دو روش استریم و دانلود آثار مختلف را تجربه کنند.

در حال حاضر بیش از 800 بازی مختلف از طریق سرویس پلی استیشن نو در دسترس مشترکین قرار دارد. اعضای این سرویس می‌توانند بیش از 300 بازی را دانلود و بی‌نیاز از اتصال اینترنت تجربه کنند. آثار سرویس PS Now  ثابت نبوده و همواره بازی‌های جدیدی به آن اضافه می‌شوند. در کنار اشتراک یک‌ماهه، سه‌ماهه و یک‌ساله که به ترتیب با مبالغ 10، 25 و 60 دلار قابل خرید هستند، می‌توانید به مدت هفت روز این سرویس را به صورت رایگان امتحان کنید.

با وجود تمامی ویژگی‌ها و نقاط قوت سرویس Playstation Now، سرویس اشتراکی محبوب بازیکنان، رقیب آن یعنی ایکس باکس گیم پس است. مدتی پیش گزارشاتی منتشر شد که از تصمیم سونی برای ادغام سرویس‌های پلی استیشن پلاس و پلی استیشن نو و ارائه سرویس جدیدی با اسم رمز «اسپارتاکوس» خبر می‌دادند. با وجود عدم معرفی رسمی، اخبار تازه احتمال تحقق این امر را افزایش می‌دهند.

خرده‌فروشی‌های بریتانیا اعلام کرده‌اند که دیگر قادر به فروش گیفت کارت‌های سرویس PS Now نخواهند بود. این امر از ان جهت است که شرکت سونی اقدام به جمع‌‌آوری این دسته از گیفت کارت‌ها کرده است. به همین دلیل شرکت Sony قصد دارد به زودی رقیب سرویس Xbox Game Pass را معرفی کند.

گیفت کارت‌های سرویس PS Now

سرویس PS Now دسترسی به بیش از 800 بازی را فراهم می‌کند

طبق اعلام رسانه GamesBeat، ایمیلی به خرده‌فروشی‌های سراسر بریتانیا ارسال شده که در قالب آن گفته شده تا تاریخ 21 ژانویه (1 بهمن) تمامی گیفت کارت‌های پلی استیشن نو را تحویل بدهند. در این ایمیل گفته شد که فروشگاه‌ها تا پایان روز چهار‌شنبه هفته آینده، باید گیفت کارت‌های سرویس PS Now را از دسترس مشتریان خارج کنند. همچنین به خرده‌فروشی‌ها اعلام شده که فروشگاه دیجیتال خود را با به روز رسانی تجاری آتی در این هفته آپدیت کنند.

«به روز رسانی تجاری» ممکن است سرویس اشتراکی جدید سونی باشد که اطلاعات آن مدتی پیش توسط رسانه Bloomberg  فاش شد. این سرویس که با اسم رمز «اسپارتاکوس» شناخته می‌شود، حاصل ادغام سرویس PS Plus و پلی استیشن نو است. سرویس مذکور قرار است در سه سطح ارائه شود. سطح اول همان پلی استیشن پلاس است که دسترسی به تجربه آنلاین را فراهم می‌کند. سطح دوم زمینه دسترسی به مجموعه‌ای بزرگ از بازی‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 را میسر می‌کند. در پایان سطح سوم، علاوه بر موارد قبلی، دمو‌های بیشتر و بازی‌های کلاسیک نسل‌های قبلی پلی استیشن را در دسترس قرار می‌دهد.

در حال حاضر بخش‌های مختلف سرویس اسپارتاکوس مانند بازی‌های سطح دوم و سوم، هزینه اشتراک ماهیانه و حتی نام رسمی آن مشخص نشده است. پیش‌بینی می‌شود که در هفته‌های آینده و پس از تکمیل شدن روند جمع‌آوری گیفت کارت‌های سرویس PS Now، شرکت سونی اقدام به معرفی سرویس تازه خود کند.

نظر شما در مورد حذف گیفت کارت‌های سرویس PS Now از خرده‌فروشی‌ها چیست؟ آیا از سرویس جدید سونی استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

امتیاز شما
تاریخ : 24 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان