شخصیت اسپایدرمن و نقشه جدیدی به بازی PUBG Mobile شد

بازی PUBG Mobile

آپدیت 1.8 بازی PUBG Mobile نه تنها ویژگی‌های بسیار زیادی را در دسترس قرار می‌دهد، بلکه در کنار شخصیت اسپایدرمن، نقشه جدیدی را نیز اضافه خواهد کرد.

به روز رسانی 1.8 بازی پابجی موبایل حاوی حالت جدیدی خواهد بود که از لحاظ زمانی محدودیت دارد. این حالت با محوریت فیلم Spider-Man: No Way Home بوده و شخصیت مرد عنکبوتی را به بازی مذکور اضافه می‌کند. در این حالت بازیکنان می‌توانند به نقشه‌های Erangel و Livik رفته و با کاراکتر Spiderman متحد شوند تا با هیولا‌های مرموز مبارزه کرده و یک باس مخفی را شکست دهند. لوت‌هایی با تم اسپایدرمن در سراسر نقشه Erangel وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید آیتم‌های مختلف به دست بیاورید. همچنین از این طریق یک No Way Home Web Shooter در اختیار شما قرار می‌گیرد که با استفاده از آن می‌توانید تارهایی را به ساختمان‌ها بزنید تا سرعت دشمنان را کاهش دهند.

No Way Home Spider Web Ball یکی دیگر از آیتم‌های تازه بازی PUBG Mobile است. این آیتم به طور تصادفی تارهایی را روی یک منطقه بزرگ پخش کرده و سرعت تمامی بازیکنانی را که در آن‌ها حرکت می‌کنند، کاهش می‌دهد. حالت The Spider-Man: No Way Home تا تاریخ 18 فوریه (29 بهمن) در دسترس بازیکنان قرار دارد.

اضافه شدن کاراکتر کاراکتر مرد عنکبوتی تنها یکی از بخش‌های آپدیت تازه بازی پابجی موبایل است. مهم‌ترین جنبه این به روز رسانی چندین پیشرفت کلیدی در گیم‌پلی است که با هدف بهبود تجربه کلی بازی انجام شده‌اند. در ابتدای امر یک نقشه کاملا جدید اضافه می‌شود. پس از وقوع یک فوران آتشفشانی در Livik، بازیکنان در فضایی پس از این فاجعه طبیعی قرار خواهند گرفت. به واسطه ساختمان‌های ویران‌شده و زمینی که در حال حاضر تکه‌تکه است، این نقشه جدید بسیار سریع‌تر از Livik خواهد بود. این امر از آن جهت بوده که دیگر مکانی برای مخفی شدن وجود ندارد.

بازی PUBG Mobile

مهم‌ترین بخش آپدیت بازی PUBG Mobile نقشه جدید آن است

پس از بهبود زره‌ها در به روز رسانی‌های قبلی، Aftermath بازیکنان را با سلاح‌های گرمی که به AC Core Module و یک دوربین جدید مجهز شده‌اند، آشنا می‌کند. این ویژگی‌ها باعث بالا رفتن دقت و بهبود هندلینگ اسلحه می‌شود. Tactical Glasses نیز به طور پیش فرض مورد استفاده قرار گرفته‌اند و آسیب‌های وارد توسط سلاح را نشان می‌دهند. کاهش اندازه منطقه شهری و همچنین تراکم Playzone موجب شده که دشمنان را آسان‌تر پیدا کنید. اضافه شدن زیپ لاین‌ها سرعت جا‌به‌جایی را بالا برده و Recall System به بازیکنان حذف شده اجازه می‌دهد که فرصتی دوباره برای ورود به میدان نبرد داشته باشند.

تقلب همواره یکی از بزرگترین مشکلات بازی‌های چند‌نفره آنلاین است. آپدیت جدید بازی پابجی موبایل تغییراتی را در سیستم Merit ایجاد خواهد کرد. به این واسطه سیستم مذکور تخلفات را بهتر تشخیص می‌دهد و امکان گزارش رفتار‌های نامناسب بازیکنان در طول مسابقه را فراهم می‌کند.

کاربران پلتفرم‌های اندروید و iOS هم‌اکنون می‌توانند بازی PUBG Mobile را به صورت رایگان دریافت و تجربه کنند. آیا آپدیت جدید بازی مذکور را دریافت کرده‌اید؟ نظر شما در مورد بخش‌های مختلف آن چیست؟ آیا محتوا‌های تازه توانسته‌اند نظر مثبت شما را جلب کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 28 دی 1400 | sadegh

نظرات مشتریان