لیست ماموریت‌ها و جوایز رویداد It’s a Heist بازی COD Mobile اعلام شد

رویداد It's a Heist بازی COD Mobile

اگر جزو طرفداران سر‌سخت و بازیکنان جدی بازی COD Mobile هستید، بدون شک برای آغاز فصل جدید و بتل پس تازه این اثر هیجان‌زده هستید. در این مطلب قصد داریم شما را با ماموریت‌ها و جوایز رویداد It’s a Heist آشنا کنیم.

بازی کالاف دیوتی موبایل، اثری رایگان از استودیو TiMi Studio Group بوده که شرکت اکتیویژن آن را روی اندروید و iOS منتشر کرده است. این اثر یکی از بزرگترین و موفق‌ترین بازی‌های پلتفرم موبایل محسوب می‌شود که در مدت یک سال توانست به 270 میلیون دانلود و 480 میلیون دلار در‌آمد دست پیدا کند. علاقه‌مندان سری Call of Duty می‌توانند در قالب بازی COD Mobile حالت‌های مختلفی از جمله بتل رویال و زامبی را در کنار دیگر بازیکنان تجربه کنند.

فصل جدید بازی کالاف دیوتی موبایل که به تازگی آغاز شده، دارای محتوا‌های منحصر‌به‌فرد و هیجان‌انگیزی است که آن را به تجربه‌ای خاص تبدیل می‌کند. در این فصل، رویدادی تحت عنوان It’s a Heist برگزار می‌شود که در ادامه قصد داریم ماموریت‌ها و جوایز آن را به شما معرفی کنیم.

اگر چه مجموعه‌ای از رویداد‌های پر از اکشن در آینده برای فصل اول بازی COD Mobile در دسترس قرار خواهد گرفت، اما رویداد It’s a Heist نه تنها دارای وظایف مختلف است، بلکه به کمک آن می‌توانید جوایز متعددی را دریافت کنید. برای شرکت در رویداد مذکور، بازیکنان لازم نیست هیچ شرط خاصی را رعایت کنند. تمامی بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل برای تجربه رویداد It’s a Heist آزاد بوده و قادر هستند به صورت روزانه شروع به انجام ماموریت‌ها کنند.

در زیر لیست وظایف و ماموریت‌هایی که با انجام آن‌ها می‌توانید جوایز رویداد It’s a Heist را دریافت کنید، آمده است. هر یک از وظایف دارای تعداد خاصی امتیاز هستند. با جمع‌آوری این امتیازات و مبادله آن‌ها، می‌توانید پاداش مورد‌نظر خود را به دست بیاورید.

 1. با انجام سه رقابت می‌توانید 10 امتیاز دریافت کنید
 2. با سه بار خریداری هر Primary Weapon در Heist Playlist می‌توانید 10 امتیاز دریافت کنید
 3. با پنج بار خرید مهارت هر Operator می‌توانید 10 امتیاز دریافت کنید
 4. با پنج بار خرید پرک‌ها می‌توانید 15 امتیاز دریافت کنید
 5. با یک بار باز کردن گاو صندوق می‌توانید 15 امتیاز دریافت کنید
 6. با پنج بار باز کردن گاو صندوق می‌توانید 20 امتیاز دریافت کنید
 7. با انجام پنج رقابت می‌توانید 10 امتیاز دریافت کنید
 8. با پیروزی در دو رقابت Heist Playlist می‌توانید 20 امتیاز دریافت کنید
 9. با کشتن پنج دشمن در رقابت‌های Heist Playlist می‌توانید 10 امتیاز دریافت کنید

رویداد It's a Heist بازی COD Mobile

رویداد It’s a Heist بازی COD Mobile برای تمامی بازیکنان در دسترس قرار دارد

با انجام ماموریت‌ها و وظایف ذکر شده بالا و دریافت امتیاز کافی می‌توانید پاداش دریافت کنید. در زیر می‌توانید لیست جوایز و میزان امتیاز مورد‌نیاز را مشاهده کنید:

 1. 150 واحد Credits – امتیاز موردنیاز: 60 امتیاز
 2. تعداد پنج Weapon XP Card – امتیاز موردنیاز: 70 امتیاز
 3. Knife Hazy Light – امتیاز موردنیاز: 60 امتیاز
 4. Fang Smoke – امتیاز موردنیاز: 60 امتیاز
 5. AK-47 Cityscape – امتیاز موردنیاز: 60 امتیاز

وظایف و ماموریت‌ها را می‌توانید به صورت تصادفی انجام دهید. این بدان معنا است که بازیکنان می‌توانند هر یک از وظایف را انتخاب کرده و بدون پیروی از ترتیب خاصی آن را کامل کنند. هر زمان که یک ماموریت تکمیل شود، امتیاز آن را جمع‌آوری خواهید کرد.

اگر قصد تجربه رویداد It’s a Heist و دریافت پاداش‌های آن را دارید، تنها تا روز اتمام رویداد مذکور یعنی 27 ژانویه (7 بهمن) فرصت دارید. پس از این تاریخ دیگر به جوایز دسترسی نداشته و نمی‌توانید آن‌ها را دریافت کنید. برای مشاهده لیست کامل تغییرات فصل اول بازی COD Mobile می‌توانید به پست مربوطه در وب‌سایت Call of Duty مراجعه کنید. نظر شما در مورد رویداد It’s a Heist بازی COD Mobile چیست؟ آیا ماموریت‌ها و جوایز آن نظر شما را جلب کرده‌اند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Dualshockers

امتیاز شما
تاریخ : 1 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان