اسکین شخصیت Vi از بازی League of Legends به بازی فورتنایت اضافه شد

شخصیت Vi بازی فورتنایت

در ادامه روند اضافه شدن شخصیت‌های مشهور و محبوب حوزه سرگرمی به بازی فورتنایت، اسکین کاراکتر Vi از بازی League of Legends و سریال Arcane در دسترس بازیکنان این اثر قرار گرفت.

یکی از ویژگی‌های مهم و هیجان‌انگیز بازی Fortnite امکان تجربه این اثر به عنوان شخصیت‌های شناخته‌شده است. شرکت Epic Games هیچ محدودیتی برای این امر قائل نیست و از هر مجموعه‌ای که فکر کنید شخصیتی را به اثر مشهور خود اضافه کرده است. تنها در فصل جاری شاهد اضافه شدن شخصیت‌هایی از سری Gears of War و ابر‌قهرمان محبوب مارول، یعنی اسپایدرمن بودیم. اما این روند قرار نیست به پایان برسد و شرکت اپیک گیمز همچنان غافلگیری‌های بسیاری برای بازیکنان دارد. به این واسطه، شخصیت Vi از بازی League of Legends که این روز‌ها به لطف سریال Arcane محبوبیت زیادی در بین اقشار مختلف بازیکنان به دست آورده، در دسترس بازیکنان بازی فورتنایت قرار گرفته است.

بدون شک بازی لیگ اف لجندز بهترین گزینه برای شرکت Epic Games به منظور اضافه کردن شخصیت‌های مختلف به بازی فورتنایت است. این اثر دارای بیش از 150 قهرمان است که تعداد زیادی از آن‌ها سازگاری فوق‌العاده‌ای با دنیای بازی Fortnite دارند. با این حال به دلیل پخش سریال آرکین و محبوبیت بالای آن در بین مخاطبین، کاراکتر‌های این سریال بسیار برجسته شده و راه ورود آن‌ها به بازی فورتنایت هموار شده است.

شرکت اپیک گیمز به صورت رسمی اعلام کرده که Vi، از قهرمانان بازی League of Legends و کارکتر‌های اصلی سریال Arcane، از امروز به فروشگاه بازی فورتنایت اضافه شده است. به عنوان بخشی از ست Arcane: League of Legends، بازیکنان می‌توانند باندل Arcane Vi را خریداری کنند. این پکیج حاوی کوله‌پشتی Memories of Zaun، کلنگ Piltover Warden Hammer و ایموت Punching Practice است. همچنین صفحه لودینگ Piltover’s Finest به صورت انحصاری از طریق باندل مذکور در دسترس قرار می‌گیرد.

شخصیت Vi بازی فورتنایت

در کنار باندل وای، پک جینکس نیز در دسترس قرار گرفته است

علاوه بر شخصیت وای، خواهر او یعنی Jinx نیز که اوایل سال جاری به بازی Fortnite اضافه شده، باری دیگر از طریق فروشگاه برای خرید در دسترس قرار می‌گیرد. ست او علاوه بر اسکین Arcane Jinx، حاوی کوله‌پشتی Jinx’s Dream Monkey، کلنگ Pow Pow Crusher و موسیقی لابی Playground است. همچنین با خرید باندل شخصیت جینکس، ایموت Spray و دو صفحه لونیگ تازه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه جینکس و وای دو شخصیت اصلی و محبوب بازی لیگ اف لجندز و سریال آرکین محسوب می‌شوند، حضور آن‌ها در بازی Fortnite چندان دور از انتظار نبود. با این حال این اقدام شرکت اپیک گیمز با استقبال بازیکنان همراه شده است. گنجانده شدن کاراکتر‌های مذکور در بازی فورتنایت، به معنای افزایش تعداد شخصیت‌های حاضر در مجموعه‌ کاراکتر‌های Gaming Legends بازی مذکور است. این مجموعه شامل شخصیت‌های مشهوری از جمله کریتوس (از مجموعه God of War) و مستر چیف (از مجموعه Halo) است.

چپتر سوم بازی فورتنایت با ویژگی‌های جدید از جمله نقشه تازه و کاراکتر‌های متنوع اخیرا آغاز شده است. بازی Fortnite هم‌اکنون روی پلتفرم‌های کامپیوتر، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، iOS و اندروید قابل تجربه است.

نظر شما در مورد اضافه شدن شخصیت Vi به بازی فورتنایت چیست؟ آیا از حضور کاراکتر‌های بازی لیگ اف لجندز و سریال آرکین در بازی فورتنایت استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 2 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان