بازی‌هایی که امیدواریم در ماه فوریه به رایگان از طریق پلی استیشن پلاس ارائه شوند

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس

شرکت سونی به زودی بازی‌هایی که مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آینده میلادی به صورت رایگان می‌توانند آن‌ها را دریافت کنند، معرفی خواهد کرد. حال در این مطلب قصد داریم بازی‌هایی را معرفی کنیم که امیدواریم در ماه فوریه به سرویس PS Plus اضافه شوند.

شرکت سونی معمولا بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس را در آخرین چهار‌شنبه ماه معرفی می‌کند. این در حالی است که به فاصله 6 روز و در روز سه‌شنبه هفته بعد از معرفی، بازی‌های رایگان هر ماه در دسترس کاربران سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرند. بر این اساس، شرکت Sony در تاریخ 26 ژانویه (6 بهمن) معرفی و در تاریخ 1 فوریه (12 بهمن) به سرویس PS Plus اضافه خواهند شد. در حال حاضر ماه فوریه برای بسیاری از بازیکنان بازه زمانی هیجان‌انگیزی است. زیرا در این ماه بازی‌های Sifu ،Horizon Forbidden West ،Dying Light 2 و Elden Ring در بازارهای جهانی منتشر خواهند شد. اما این بدان معنا نیست که بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس را فراموش کنیم. در ادامه امید‌هایی که برای بازی‌های سرویس PS Plus در ماه آینده داریم، معرفی می‌کنیم.

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس

اولین اثری که امیدواریم در ماه فوریه به سرویس پلی استیشن پلاس اضافه شود، بازی Life is Strange: Remastered Collection است. یکی از دلایل این امیدواری انتشار این اثر در اولین روز از ماه فوریه است. بسیاری از بازی‌ها در روز اول انتشار خود در جمع بازی‌های سرویس PS Plus روی پلی استیشن 5 قرار گرفتند. کالکشن ریمستر بازی Life is Strange شامل این شرایط می‌شود. علاوه بر این، رابطه قوی سونی و شرکت Square Enix یکی از دلایلی است که باعث می‌شود بازی Life is Strange: Remastered Collection گزینه‌ای محتمل باشد. بدون شک تحقق این امر برای بسیاری از دارندگان پلی استیشن جذاب خواهد بود.

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس

بازی Firewatch یکی از بهترین آثار مستقلی است که شرکت سونی می‌تواند آن را از طریق سرویس پلی استیشن پلاس در دسترس دارندگان کنسول‌های Playstation قرار دهد. با این وجود که اثر مذکور به دلیل پایان‌بندی و مشکلات فنی مورد‌انتقاد قرار گرفته، اما عملکرد عالی در داستان‌نویسی، شخصیت‌پردازی، دیالوگ‌ها و جلوه‌های بصری داشته است. بازی فایرواچ داستان ماجراجویی شخصی به نام هنری را روایت می‌کند که وظیفه دارد از جنگل مراقبت کند. در این راه او در محیط‌های مختلفی کاوش می‌کند و با شخصی به نام دلایلا آشنا می‌شود. بازی Firewatch ویژگی‌های بسیاری دارد که برای هر بازیکنی می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش و سرگرم‌کننده باشد.

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس

برای بازی‌های رایگان ماه فوریه، آیا اثری مناسب‌تر از دارنده بهترین بازی سال مراسم The Game Awards یعنی بازی It Takes Two وجود دارد؟ بازی‌های چند‌نفره و کو آپ همواره مورد توجه شرکت سونی قرار گرفته‌اند و بسیاری از آن‌ها در بین بازی‌های پلی استیشن پلاس قرار گرفته‌اند. بازی ایت تیکس تو تجربه‌ای فوق‌العاده از بازی‌های Co-op است که به صورت تک‌نفره نمی‌توانید آن را تجربه کنید. در این اثر باید به عنوان یک زوج به نام‌های کودی و می که تبدیل به عروسک شده‌اند، با همکاری با یکدیگر مراحل را پشت سر گذاشته و ضمن تلاش برای بازگشت به حالت عادی، رابطه آن‌ها را بهبود ببخشید. داستان و گیم‌پلی بازی It Takes Two به حدی عالی است که بدون شک به یکی از بهترین تجربه‌ها شما تبدیل خواهد شد.

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس

شرکت سونی اخیرا روند ارائه نسخه پلی استیشن 5 بازی‌های پلی استیشن پلاس، در کنار نسخه پلی استیشن 4 را آغاز کرده است. به این واسطه دارندگان هر دو کنسول می‌توانند از بازی مورد‌نظر خود بهره ببرند. یکی از دستاورد‌های سرویس PS Plus برای سازندگان، افزایش قابل توجه بازیکنان است. بازی Deep Rock Galactic به خوبی این امر را نشان می‌دهد.

نظر شما در مورد بازی‌های احتمالی ماه فوریه سرویس پلی استیشن پلاس چیست؟ دوست دارید چه اثری به این سرویس اضافه شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 3 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان