اپراتور‌های جدید بازی Call Of Duty: Vanguard و Warzone فاش شد

اوپراتور‌های فصل دوم بازی Call Of Duty: Vanguard

با استناد به اطلاعات فاش شده، بازی‌های Call Of Duty: Vanguard و Warzone در فصل دوم تعداد سه اپراتور جدید به نام‌های آنا، گوستاوو و توماس دریافت خواهند کرد.

سری کالاف دیوتی یکی از مجموعه‌های مشهور تاریخ است که به صورت سالانه آثار مختلف آن در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. بازی Call of Duty: Vanguard تازه‌ترین اثر از سری مذکور است که مدتی پیش در کنار پلتفرم کامپیوتر، در دسترس دارندگان کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن قرار گرفته است. بازی Call of Duty: Warzone یکی دیگر از آثار کالاف دیوتی بوده که با وجود ارتباط با بازی‌های اصلی مجموعه مذکور، به صورت رایگان قابل دریافت و تجربه است. یکی از ویژگی‌های کالاف دیوتی ونگارد و کالاف دیوتی وارزون، امکان استفاده از شخصیت‌هایی به نام اپراتور است. حال به نظر می‌رسد اپراتور‌های جدید بازی Call Of Duty: Vanguard و بازی Call of Duty: Warzone در فصل دوم، پیش از معرفی رسمی فاش شده‌اند. بر این اساس، سه اپراتور جدید به نام‌های آنا، گوستاوو و توماس در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت.

در زیر می‌توانید تصاویر این اپراتور‌هایی که انتظار می‌رود به زودی به بازی‌های کالاف دیوتی ونگارد و کالاف دیوتی وارزون اضافه شوند، مشاهده کنید. طبق معمول، احتمالا شخصیت‌های جدید را می‌توانید همراه با بتل پس فصل دوم خریداری کنید. با استناد به اتفاقات گذشته و روند مرسوم، بازیکنان می‌توانند در فصل دوم بازی‌های Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Vanguard منتظر اضافه شدن مواردی جدیدی همچون نقشه‌ها، اسلحه‌ها و آیتم‌ها باشند.

اوپراتور‌های فصل دوم بازی Call Of Duty: Vanguard اوپراتور‌های فصل دوم بازی Call Of Duty: Vanguardاوپراتور‌های فصل دوم بازی Call Of Duty: Vanguard

در ابتدا قرار بود فصل دوم کالاف دیوتی ونگارد و کالاف دیوتی وارزون در تاریخ 2 فوریه (13 بهمن) در دسترس قرار بگیرد. اما شرکت اکتیویژن تصمیم گرفت این امر را تا تاریخ 14 فوریه (25 بهمن) به تعویق بیندازد. شرکت Activision اعلام کرده است که زمان تولید اضافه را صرف انتشار آپدیت‌ها و بهینه‌سازی‌های بیشتر برای بازی‌های Call of Duty: Vanguard ،Warzone Pacific ،Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Modern Warfare خواهد کرد. به این واسطه شرکت مذکور قصد دارد شرایط محصولات خود را بهبود ببخشد.

شرکت Activision در این باره گفته است: «ما ناامیدی شما را احساس می‌کنیم و صدای اعتراضات را بلند و واضح شنیده‌ایم. تا به امروز، ما تعدادی به روز رسانی منتشر کرده‌ایم، اما باید کارهای بیشتر انجام شود. پیاده‌سازی‌های آتی تعدادی از نگرانی‌های مطرح‌شده توسط جامعه بازیکنان را رفع کرده و سایر بهبود‌های لازم برای کیفیت بازی‌ها را اعمال خواهند کرد. بهبود گیم‌پلی، مکانیک‌ها و ایجاد تعادل، موارد مهمی هستند که به صورت مداوم روی آن‌ها تمرکز داریم. اصلاحات در تمامی پلتفرم‌ها، دو نسل از کنسول‌ها و کامپیوتر اعمال شده و گیم‌پلی روی هر پنج پلتفرم بهبود پیدا می‌کند».

شرکت اکتیویژن بلیزارد اخیرا توسط مایکروسافت خریداری شده و IPهای این شرکت در مالکیت ایکس باکس قرار گرفته‌اند. با این حال این قرارداد هنوز نهایی نشده و آینده بسیاری از مجموعه‌های شرکت Activision Blizzard در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به این واسطه هنوز مشخص نیست آیا سری کالاف دیوتی به انحصاری پلتفرم‌های مایکروسافت تبدیل شده یا همچنان به عنوان یک اثر مولتی پلتفرم روی پلی استیشن نیز منتشر می‌شود. کاربران پلتفرم‌های سونی همچنان می‌توانند امیدوار باشند، زیرا فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس اعلام کرده که سری Call of Duty برای کنسول‌های Playstation نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

نظر شما در مورد اپراتور‌های جدید بازی Call Of Duty: Vanguard و Warzone چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

امتیاز شما
تاریخ : 4 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان