سرویس گیم پس بهترین بستر برای انتشار بازی Rainbow Six Extraction است

سرویس گیم بازی Rainbow Six Extraction

همکاری شرکت مایکروسافت و یوبی سافت نه تنها باعث ورود سرویس Ubisoft+ به کنسول‌های ایکس باکس شده، بلکه موجب شده است که بازی Rainbow Six Extraction در روز اول انتشار به سرویس گیم‌پس اضافه شود. در این مطلب قصد داریم دلایل اهمیت این امر را بررسی کنیم.

بازی Rainbow Six Extraction هفته گذشته منتشر شد، اما چندان مورد توجه قرار نگرفت. با این وجود که این اثر تجربه چند‌نفره هیجان‌انگیزی با محوریت انگل‌های فضایی است، اما آن طور که انتظار می‌رفت با استقبال مخاطبین، به خصوص بازیکنان بازی Rainbow Six Siege رو‌به‌رو نشد. بر این اساس به نظر می‌رسد بازیکنان ترجیح می‌دهند به جای مقابله با فضایی‌ها، به دیگر بازیکنان تیر‌اندازی کنند. این در حالی است که بازی GTFO توانسته این گیم‌پلی را به شکل موثر‌تری ارائه دهد.

در حال حاضر نتیجه‌گیری برای عملکرد بازی Rainbow Six Extraction خیلی زود است. این اثر در ماهی منتشر شده که بازی‌های نه چندان محبوب مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرند. همچنین این امر نشان می‌دهد شرکت یوبی سافت برای کاهش ضرر و تلاش برای پیدا کردن مخاطب، آن را هر چه زودتر منتشر کرده است. اضافه شدن به سرویس گیم پس باعث شده که بازی رینبو سیکس اکسترکشن به موفقیت امید داشته باشد و از یک شکست کامل دور شود. مطمئنا بسیاری از بازیکنان حاضر به پرداخت هزینه لازم برای تجربه بازی Rainbow Six Extraction نیستند. به همین دلیل تبدیل شدن به یکی از آثار سرویس Game Pass موجب می‌شود که تمامی مشترکین آن بتوانند اثر مذکور را دریافت و تجربه کنند.

به احتمال زیاد یوبی سافت به این امر آگاهی داشته و ترجیح داده به جای ریسک شکست مالی و تلاش برای جذب بازیکنان، آن را در قالب سرویس گیم پس در دسترس قرار دهد. به این واسطه در اختیار داشتن اشتراک سرویس Game Pass برای تجربه بازی Rainbow Six Extraction کافی است. به این واسطه بازیکنان می‌توانند بدون هزینه اضافه از تجربه این اثر لذت ببرند یا پس از تجربه چند ساعته متوجه شوند که چندان علاقه‌ای به آن ندارند. در واقع سرویس گیم پس نحوه تعامل بازیکنان با بازی‌هایی را که نسبت به پرداخت هزینه آن‌ها اطمینان ندارد، برای همیشه تغییر داده است.

سرویس گیم بازی Rainbow Six Extraction

سرویس گیم پس موجب افزایش بازیکنان بازی Rainbow Six Extraction شده است

این روزها زمانی که یک اثر جدید معرفی می‌شود، اولین سوالی که به ذهن بازیکنان می‌آید، این است که آیا به سرویس گیم پس اضافه خواهد شد؟ در صورتی که پاسخ منفی باشد، بدون شک بازیکنان نا‌امید خواهند شد. حقیقتا این سرویس با سخاوتمندی خود باعث شده که بازیکنان به تجربه آثار مختلف با هزینه بسیار پایین عادت کنند و هر زمان که اثری از آن‌ها درخواست پرداخت مبلغی را کرد، آزرده شوند. این امر به سود بازیکنان است. اما در شرایطی که ایده‌های خلاقانه به معنای هزینه‌های سنگین‌تر بوده، ممکن است به کاهش خلاقیت و تنوع در بازی‌ها شود.

به احتمال زیاد بازی Rainbow Six Extraction در طی ماه‌های آینده مخاطبین خود را از دست خواهد داد. اما انتشار روی سرویس Game Pass باعث شده که این روند طولانی‌تر و کمتر ناامید‌کننده باشد. برای مثال می‌توان به بازی‌های Back 4 Blood و Knockout City اشاره کرد که هر دو به سرویس گیم پس اضافه شده و موفقیت‌هایی را به دست آوردند که در غیر این صورت غیر‌ممکن بودند.

بازی Rainbow Six Siege یکی از محبوب‌ترین آثار حال حاضر است. اما این بدان معنا نیست که هر اسپین آف این اثر، حتی در صورت وجود در سرویس گیم پس، موفق ظاهر شود. حجم بالای بازی‌های این سرویس باعث شده که بازیکنان به دنبال آثار دیگر رفته و بازی Rainbow Six Extraction را فراموش کنند. بازیکنان هم‌اکنون به طیف گسترده‌ای از آثار دسترسی دارند که گستره آن هر روز افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل نادیده گرفته شدن بازی رینبو سیکس اکسترکشن امری عادی است. با این حال بدون شک تعداد بازیکنان آن بیش از زمانی است که با قیمت کامل و خارج از سرویس Game Pass ارائه می‌شد. بنابراین سرویس مذکور بهترین بستر برای انتشار بازی Rainbow Six Extraction محسوب می‌شود.

نظر شما در مورد امکان تجربه بازی رینبو سیکس اکسترکشن از طریق سرویس گیم پس چیست؟ آیا شما هم به این واسطه اثر مذکور را تجربه کردید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

امتیاز شما
تاریخ : 5 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان