ریمستر بازی GTA Vice City احتمالا به سرویس PS Now اضافه خواهد شد

ریمستر بازی GTA Vice City

بر اساس تبلیغی فاش شده از فروشگاه پلی استیشن، به نظر می رسد نسخه ریمستر بازی GTA Vice City به زودی برای مدت محدودی از طریق سرویس PS Now در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نسخه ریمستر سه‌گانه سری جی تی ای سال گذشته در دسترس کنسول‌های خانگی و کامپیوتر قرار گرفت. این اثر به بازیکنان اجازه می‌دهد سه بازی جی تی ای 3، جی تی ای وایس سیتی و جی تی ای سان آندریاس را به صورت ریمستر شده تجربه کنند. با این حال بازی GTA Trilogy با مشکلات متعدد و باگ‌های فراوان همراه بود که باعث نارضایتی بسیاری از بازیکنان شد. این موارد تا جایی پیشرفت که شرکت راک استار اقدام به حذف این اثر از لانچر خود کرد. شرکت Rockstar Games با انتشار به روز رسانی‌های مداوم بسیاری از مشکلات را رفع کرده و شرایط را تا حدی بهبود بخشید.

شرکت راک استار برای اطمینان از دسترسی عموم بازیکنان به جی تی ای تریلوژی، بازی‌های موجود در آن را به سرویس‌های اشتراکی ایکس باکس و پلی استیشن اضافه کرد. در این راستا کاربران سرویس پلی استیشن نو به بازی GTA 3 و مشترکین سرویس Xbox Game Pass به بازی GTA San Andreas دسترسی پیدا کردند. حال گزارشی در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که خبر از خروج بازی جی تی ای 3 از سرویس PS Now و جایگزین شدن آن با بازی GTA Vice City می‌دهند.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط رسانه VGC، تعداد زیادی از کاربران پلی استیشن ادعا می‌کنند که تبلیغ خاصی را در فروشگاه PSN دیده‌اند. در این تبلیغ آمده است که بازی Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition برای مدت محدودی تا تاریخ 2 می (12 اردیبهشت 1401) به سرویس پی اس نو اضافه خواهد شد. کاربران شبکه اجتماعی توییتر در مناطق مختلف دنیا، اسکرین شات‌های مختلفی را در صفحه خود منتظر کرده‌اند که احتمال به حقیقت تبدیل شدن حضور ریمستر بازی جی تی ای وایس سیتی در بین آثار سرویس پلی استیشن نو را قوت می‌بخشند.

ریمستر بازی GTA 3

احتمالا با خروج ریمستر بازی GTA Vice City از سرویس PS Now، بازی GTA San Andres جایگزین آن شود

بازی GTA Vice City که در سال 2002 منتشر شد، سری جی تی ای را به دهه 1980 و منطقه وایس سیتی، واقع در شهر میامی، ایالت فلوریدا می‌برد. اگر چه این بازی یک جهش بزرگ در جلوه‌های بصری محسوب نمی‌شود، اما بسیاری از المان‌های مرسوم سری GTA را برای اولین بار معرفی می‌کند. همچنین بازی جی تی ای وایس سیتی به دلیل عملکرد عالی در بخش‌های موسیقی، گیم‌پلی، داستان، شخصیت‌ها و المان‌های Open-World مورد تحسین قرار گرفته است. با این وجود که بازی GTA Trilogy به دلیل مشکلات متعدد مورد انتقاد قرار گرفته، نسخه ریمستر بازی GTA Vice City به عنوان بهترین بازی موجود در این مجموعه محسوب می‌شود.

این امر که تبلیغات اضافه شدن بازی جی تی ای وایس سیتی در فروشگاه پلی استیشن ظاهر شده، می‌تواند به این معنی باشد که این اثر زودتر از انتظارات از طریق سرویس مذکور در دسترس قرار خواهد گرفت. شرکت راک استار هنوز صحت این شایعات را تایید نکرده است. با این حال به این دلیل که بازی GTA Vice City پس از بازی GTA 3 منتشر شده، منطقی به نظر می‌رسد که این اثر پس از خروج بازی جی تی ای 3 از پلی استیشن نو به این سرویس اضافه شود.

نظر شما در مورد حضور احتمالی ریمستر بازی GTA Vice City در سرویس PS Now  چیست؟ آیا از تحقق این شایعات استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Screen Rant

امتیاز شما
تاریخ : 8 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان