بازی‌های رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد برای ماه فوریه 2022 اعلام شد

سرویس ایکس باکس لایو گلد

شرکت مایکروسافت، بازی‌های که در ماه آینده میلادی به صورت رایگان در دسترس مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت، معرفی کرده است.

یکی از ویژگی‌هایی که با خریداری اشتراک سرویس ایکس باکس لایو گلد برای کنسول ایکس باکس به دست می‌آورید، بازی‌های رایگان ماهیانه است. شرکت مایکروسافت هر ماه آثار بزرگ و کوچک مختلفی را در دسترس کاربران سرویس اشتراکی خود قرار می‌دهد. حال با نزدیک شدن به آغاز ماه فوریه سال 2022، شرکت Microsoft اقدام به معرفی بازی‌هایی کرده است که در ماه آینده میلادی، دارندگان اشتراک سرویس Xbox Live Gold قادر به دریافت و تجربه آن‌ها خواهند بود.

بر این اساس دارندگان اشتراک سرویس‌های ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت می‌توانند بازی‌های Broken Sword 5: The Serpent’s Curse ،Aerial_Knight’s Never Yield ،Hydrophobia و Band of Bugs را به حساب کاربری خود اضافه کنند.

بازی Broken Sword 5: The Serpent’s Curse در بازه زمانی 1 تا 28 فوریه (12 تا 9 اسفند) در دسترس مشترکین سرویس Xbox Live Gold قرار خواهد گرفت. این اثر شما را در قالب جرج استوبارت، از کشور آمریکا و یک خبرنگار جسور فرانسوی به نام نیکو کولارد قرار می‌دهد. این دو همراه با هم در جستجوی نقاشی دزدیده شده هستند و «توطئه یک قتل» که «ریشه‌های قدیمی‌تر از زبان نوشتار» را دارد، پیگیری می‌کنند. سری The Broken Sword در سال 1996 و با انتشار بازی Broken Sword: The Shadow of the Templars آغاز شد. این مجموعه که در سبک ماجراجویی Point and Click ساخته شده، همواره ماجراجویی‌های استوبارت و کولارد را دنبال می‌کند.

سرویس ایکس باکس لایو گلد

دومین بازی رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد یعنی بازی Aerial_Knight’s Never Yield در تاریخ 16 فوریه تا 15 مارس (27 بهمن تا 24 اسفند) در دسترس مشترکین این سرویس قرار خواهد گرفت. در این اثر بازیکنان کنترل کاراکتری به نام والی را در دسترس می‌گیرند. او شخصیتی مرموزی بوده که دائما در حال حرکت، پریدن، سر خوردن یا لذت بردن از ریتم موسیقی است. مدت زمان بازی Aerial_Knight’s Never Yield به اندازه یک فیلم اکشن است. این امر بدان معنا بوده که تجربه و به پایان رساند این اثر نیازمند صدها ساعت زمان نیست و بازیکنان می‌توانند در زمان کوتاهی آن را تمام کنند. بنابراین اگر به دنبال اثری چالش‌برانگیز و در عین حال لذت‌بخش و سرگرم‌کننده هستید، بازی Aerial_Knight’s Never Yield  بهترین انتخاب است.

بازی Hydrophobia، به عنوان سومین اثر رایگان سرویس Xbox Live Gold، از تاریخ 1 تا 15 فوریه (12 تا 26 بهمن) قابل دریافت و تجربه خواهد بود. این بازی تجربه‌ای بی‌مانند در سبک ترسناک است که دارای رندر نسل بعدی آب و سایر فناوری‌های پیشرفته است. در این بازی در قالب کیت قرار می‌گیرد که باید با استفاده از مهارت‌های مهندسی خود به مقابله با تروریست‌هایی که کنترل شهرش را به دست گرفته‌اند، بپردازد.

بازی Band of Bugs، آخرین اثری است که به صورت رایگان در اختیار مشترکین سرویس ایکس باکس لایو قرار می‌گیرد. علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را در بازه زمانی 16 تا 28 فوریه (27 بهمن تا 9 اسفند) تجربه کنند. این بازی که برای اولین بار در سال 2007 منتشر شده است، شما را به جنگ با دشمنانی از جمله عنکبوت‌ها و حشرات می‌فرستد. همچنین در حالت Spider Hunter می‌توانید با دوستان خود وارد نبرد شوید.

نظر شما در مورد بازی‌های رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد در ماه فوریه 2022 چیست؟ آیا این آثار مورد رضایت شما هستند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN

امتیاز شما
تاریخ : 9 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان