بازی‌های ایکس باکس گیم پس در ماه فوریه 2022 معرفی شد

بازی‌های ایکس باکس گیم پس

همانند ماه‌های قبل، در فوریه 2022 تعدادی از بازی‌های ایکس باکس گیم پس، این سرویس را ترک کرده و در عوض چندین بازی جدید جایگزین آن‌ها خواهند شد.

سرویس اشتراکی شرکت مایکروسافت یعنی ایکس باکس گیم پس، همواره در حال تغییر لاین آپ بازی‌های در دسترس است. به این واسطه در طول‌های ماه‌های هر سال بازی‌های مختلفی از این سرویس حذف شده و تعدادی اثر تازه به آن اضافه می‌شوند. به رسم همیشگی سرویس Xbox Game Pass، در ماه فوریه سال جاری، شرکت Microsoft از اضافه شدن 12 بازی جدید به سرویس اشتراکی خود خبر داده است.

لازم به ذکر است که بازی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس در ماه فوریه تنها به همین 12 بازی ختم نمی‌شود. این امر از آن جهت بوده که شرکت مایکروسافت معمولا بازی‌های جدید سرویس مذکور را در دو مرحله و با فاصله دو هفته معرفی می‌کند. در نتیجه مرحله اول بازی‌ها در اول ماه و مرحله دوم در نیمه دوم هر ماه معرفی می‌شوند. با این وجود که تمامی بازی‌های مرحله دوم ماه فوریه مشخص نشده‌اند، اما به لطف اخبار منتشر شده، بازیکنان با تعدادی از آن‌ها آشنا هستند. در ادامه بازی‌هایی را معرفی می‌کنیم در ماه فوریه به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شوند. لیست این آثار به شرح زیر است:

 1. بازی Contrast – (تاریخ اضافه شدن: 3 فوریه – 14 بهمن)
 2. بازی Dreamscaper – (تاریخ اضافه شدن: 3 فوریه – 14 بهمن)
 3. بازی Telling Lies – (تاریخ اضافه شدن: 3 فوریه – 14 بهمن)
 4. بازی Besiege – (تاریخ اضافه شدن: 10 فوریه – 21 بهمن)
 5. بازی CrossfireX – (تاریخ اضافه شدن: 10 فوریه – 21 بهمن)
 6. بازی Edge of Eternity – (تاریخ اضافه شدن: 10 فوریه – 21 بهمن)
 7. بازی Skul: The Hero Slayer – (تاریخ اضافه شدن: 10 فوریه – 21 بهمن)
 8. بازی The Last Kids on Earth and the Staff of Doom – (تاریخ اضافه شدن: 10 فوریه – 21 بهمن)
 9. بازی Ark: Ultimate Survivor Edition – (تاریخ اضافه شدن: 14 فوریه – 25 بهمن)
 10. بازی Infernax – (تاریخ اضافه شدن: 14 فوریه – 25 بهمن)
 11. بازی Total War: Warhammer 3 – (تاریخ اضافه شدن: 17 فوریه – 28 بهمن)
 12. بازی Shredders – (تاریخ اضافه شدن: نامعلوم)

بازی Contrast یکی از آثار مشهور سبک معمایی و پلتفرمر است که توسط سازنده بازی We Happy Few یعنی استودیو Compulsion Games ساخته شده است. سال‌ها قبل این استودیو به زیر مجموعه شرکت مایکروسافت تبدیل شد. بازی Dreamscaper تجربه‌ای منحصر به فرد در سبک روگ لایت که ارتباط شما با کاراکتر‌ها در طول روز، مزیت‌های مختلفی در مبارزات شبانه به وجود می‌آورد. بازی Telling Lies، تازه‌ترین محصول خالق بازی Her Story است که المان‌های لایو اکشن را با گیم‌پلی خاص خود ترکیب می‌کند.

بازی‌های ایکس باکس گیم پس

بازی CrossfireX مهم‌ترین عضو تازه بازی‌های ایکس باکس گیم پس است

بدون شک مهم‌ترین بازی ماه فوریه سرویس Xbox Game Pass، بازی CrossfireX است که در روز اول انتشار به سرویس مذکور اضافه می‌شود. به این واسطه بازیکنان می‌توان کمپین داستانی این اثر را که توسط استودیو Remedy Entertainment ساخته شده، تجربه کنند. البته نباید فراموش کنیم که بخش چند‌نفره این اثر توسط استودیو Smilegate Entertainment ساخته شده و به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. اگر به آثار نقش‌آفرینی علاقه دارید، بازی Edge of Eternity یکی از بهترین آثاری است که می‌توانید آن را روی کنسول‌های ایکس باکس تجربه کنید.

علاوه بر اضافه شدن 12 بازی جدید به سرویس ایکس باکس گیم پس در ماه فوریه،  تعداد 6 بازی از دسترس کاربران این سرویس خارج خواهند شد. در نتیجه اگر آثاری را که در ادامه معرفی می‌شوند، انجام نداده‌اید، هر چه زودتر نسبت به دریافت و تجربه آن‌ها اقدام کنید. این آثار به شرح زیر هستند:

 1. بازی Control
 2. بازی Code Vein
 3. بازی Final Fantasy XII The Zodiac Age
 4. بازی The Medium
 5. بازی Project Winter
 6. بازی The Falconeer

نظر شما در بازی‌های ایکس باکس گیم پس در ماه فوریه 2022 چیست؟ آیا این آثار توانسته‌اند نظر شما را به خود جلب کنند؟ حذف کدام اثر باعث نارضایتی شما شده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

امتیاز شما
تاریخ : 13 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان