بازی‌های سرویس PS Now در ماه فوریه 2022 معرفی شد

گیفت کارت‌های سرویس PS Now

با آغاز ماه فوریه سال 2022، شرکت سونی بازی‌هایی را معرفی کرده که در این ماه به سرویس اشتراکی این شرکت یعنی سرویس PS Now اضافه می‌شوند.

سرویس پلی استیشن نو، محصولی از شرکت سونی است که به واسطه آن می‌توانید بازی‌های سه کنسول پلی استیشن 2، پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 را روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر به صورت استریم یا دانلود (تنها روی کنسول) تجربه کنید. شرکت Sony همواره بازی‌های مختلفی را از این سرویس خارج و تعدادی دیگر را به آن اضافه خواهد کرد. به رسم ماه‌های گذشته، شرکت سونی اقدام به معرفی بازی‌هایی کرده است که در ماه میلادی جاری در دسترس کاربران این سرویس قرار می‌گیرند.

اگر جزو علاقه‌مندان به بازی‌های Open-World، استراتژیک، ماجراجویی و معمایی هستید، سرویس Playstation Now پیشنهاد‌های هیجان‌انگیزی برای شما دارد. در ماه فوریه 2022، مشترکین این سرویس قادر خواهند بود بازی‌های GTA Vice City، Big Workshop، Through the Darkest of Times و Death Squared را دریافت و تجربه کنند.

بازی Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition

بازی‌های سرویس PS Now

با خروج بازی GTA 3 از سرویس PS Now، بازی جی تی ای وایس سیتی جایگزین آن خواهد شد. این بازی در واقع نسخه ریمستر اثر مذکور محسوب می‌شود که برای نسل جدید کنسول‌ها به روز رسانی شده است. بهبود نور‌پردازی، آپگرید‌های محیطی، تکسچر‌های با‌کیفیت، افزایش Draw Distance و کنترل‌ها و هدف‌گیری به سبک بازی GTA V، تعدادی از ویژگی‌های بازی GTA Vice City هستند. مشترکین سرویس پی اس نو می‌توانند تا تاریخ 2 مه (12 اردیبهشت 1401) اثر مذکور را تجربه کنند.

بازی Little Big Workshop

بازی‌های سرویس PS Now

در بازی Little Big Workshop وظیفه مدیریت کارخانه رومیزی را بر‌عهده دارید. شما باید طبقات مختلف کارخانه را مدیریت کنید، کارگران را زیر نظر داشته باشید، ابزار‌های جدید خریداری کنید و خطوط تولید موفق را احداث کنید. چالش واقعی زمانی اینجاد می‌شود که برای انجام این امور و راضی نگه داشتن مشتریان، محدودیت زمانی دارید. در ابتدا با یک کارگاه کوچک آغاز می‌کنید و رفته رفته آن را به کارخانه‌ای بزرگ توسعه می‌دهید. در طی این روند دستگاه‌های تازه به دست می‌آورید، متد‌های تولید جدید می‌آموزید و از همه مهم‌تر فضای بیشتری خواهید داشت. در نهایت در شرایطی قرار می‌گیرید که مشغول مدیریت چندین خط تولید هستید، صدها محصول عرضه می‌کنید و از تماشای کارخانه‌ای که ایجاد کرده‌اید، لذت می‌برید.

بازی Through the Darkest of Times

بازی‌های سرویس PS Now

بازی Through the Darkest of Times شما را در قالب رهبر یک گروه انقلابی در برلین سال 1933 قرار می‌دهد. در این اثر استراتژی تاریخی، باید با حرکت‌های کوچک به حکومت ضربه بزنید. پخش اعلامیه، آگاهی بخشی در مورد نازی‌ها، شعار‌نویسی روی دیوار‌ها، خرابکاری، جمع‌آوری اطلاعات و جذب افراد، بخشی از فعالیت‌های بازیکنان در بازی Through the Darkest of Times است. تمام این اعمال را باید در شرایطی انجام دهید که مخفی مانده‌اید، وگرنه نیرو‌های حکومت اعضای گروه شما را تهدید می‌کنند.

بازی Death Squared

بازی‌های سرویس PS Now

در بازی Death Squared در کنار دوستان و آشنایان به تیم‌های مختلف تقسیم شده و وظیفه دارید در مراحلی که به مرور زمان سخت‌تر می‌شوند، اهداف مختص به خود را انجام دهید. در هر مرحله موانع مختلفی وجود دارد که کار را دشوار می‌کنند. در قالب مراحل مختلف، بازیکن برای پیشرفت باید با یکدیگر همکاری کرده و از طریق آزمون و خطا، شرایط محیط را متوجه شوند. علاوه بر حالت داستانی دو نفره، بازی Death Squared دارای چالش‌های جنون‌آمیزی است که به طور خاص برای گروه‌های چهار نفره طراحی شده‌اند. امکان تجربه حالت داستانی توسط یک بازی و کنترل هر دو ربات وجود دارد. همچین دو بازیکن در ازای کنترل دو ربات، می‌توانند جالت چهار نفره را تجربه کنند.

نظر شما در مورد بازی‌های ماه فوریه سرویس PS Now چیست؟ آیا از این آثار استقبال می‌کنید یا بازی‌های دیگری را مد نظر داشتید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Playstation Blog

امتیاز شما
تاریخ : 14 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان