محتواهای مرتبط با سری Uncharted به بازی Fortnite اضافه می‌شوند

سری Uncharted بازی Fortnite

در ادامه روند اضافه شدن کاراکتر‌های مختلف از مجموعه‌های مشهور تاریخ سرگرمی به بازی Fortnite، شرکت اپیک گیمز اقدام به کراس اور فورتنایت با سری Uncharted و اضافه کردن نسخه‌های مختلف نیتن دریک و کلوئی فریزر به اثر مشهور خود کرده است.

بازی Fortnite اثری مشهور و محبوب است که روزانه میلیون‌ها بازیکن از تجربه آن لذت می‌برند یا در حال مشاهده استریم‌های آن توسط گیمر‌های مشهور سراسر دنیا هستند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی فورتنایت تنوع بالای محتوا‌های آن است. در طی چند سالی که از انتشار این اثر می‌گذرد، شرکت Epic Games شخصیت‌های اختصاصی پر‌تعدادی را معرفی کرده است. با این حال کاراکتر‌های موجود در بازی فورتنایت به این موارد ختم نمی‌شود و اپیک گیمز اقدام به اضافه کردن شخصیت‌های مشهور ویدیو گیم، موسیقی و سینما، به بازی Fortnite کرده است. از بین این موارد می‌توان به کریتوس (پروتاگونیست سری God of War)، مستر چیف (پروتاگونیست سری Halo) و آریانا گرانده (خواننده مشهور) اشاره کرد.

در تازه‌ترین دور از کاراکتر‌های تازه بازی فورتنایت، شرکت اپیک گیمز شخصیت‌های مشهور سری آنچارتد یعنی نیتن دریک و کلوئی فریز را در دو نسخه بازی و فیلم سینمایی در دسترس بازیکنان قرار داده است. شایعات مربوط به این امر از مدت‌ها پیش و پس از پیدا شدن نقشه‌های مربوط به آن در فایل‌های بازی Fortnite پخش شده بود تا در نهایت به حقیقت پیوست.

البته شرکت Epic Games همانند گذشته و طبق روند معمول اقدام به معرفی محتوا‌های مرتبط با آنچارتد در بازی فورتنایت نکرد. در عوض این شرکت پیامی را به افراد مختلف فرستاد و از آن‌ها خواست تا معمای آن را حل کنند. همانطور که انتظار می‌رفت با حل این معما دریافت‌کنندگان پیام به Sic Parvis Magna رسیدند. اگر سری آنچارتد را تجربه کرده باشید بدون شک با Sic Parvis Magna که گفته‌ای مشهور از فرانسیس دریک است، آشنایی دارید.

سری Uncharted بازی Fortnite

اضافه شدن محتواهای سری Uncharted به بازی Fortnite به صورت یک معما اعلام شد

پس از حل کردن معما، تولید‌کنندگان محتوا موفق شدند که اسکین‌های نیتن دریک و کلوئی فریز را در دو نسخه ویدیو گیمی و فیلم سینمایی مشاهده کنند. تا‌کنون قیمت محتوا‌های مرتبط با سری Uncharted اعلام نشده است. با این حال بر اساس داده‌کاو‌ی فایل‌های بازی فورتنایت مشخص شده است که شرکت Epic Games قصد ارائه یک باندل با محوریت سری آنچارتد را دارد که علاوه بر اسکین، شامل آیتم‌های مختلفی خواهد بود.

این باندل شامل کوله‌ پشتی جدیدی به نام Chloe’s Pack خواهد بود. همچنین در قالب باندل سری آنچارتد، به کلنگی به نام The Second Hand Saber دسترسی پیدا می‌کنید که اشاره‌ای به بازی Uncharted 4 است. در این بازی نیتن دریک به شمشیر Avery دست پیدا کرد. کلنگ دیگری که به بازی Fortnite اضافه خواهد شد، Parashurama Axe نام دارد که به بازی Uncharted: The Lost Legacy اشاره دارد. دیگر آیتم جدید بازی فورتنایت، گلایدر Sully’s ‘New’ Seaplane است که ارجاعی به هواپیمای سقوط کرده سالی در بازی Uncharted است.

ایموت update journal آخرین آیتم باندل سری آنچارتد در بازی فورتنایت است. با استناد به فایل‌های بازی مذکور، به عنوان بخشی از محتوا‌های سری Uncharted، نسخه تازه‌ای از آیتم Treasure Map به بازی فورتنایت اضافه خواهد شد. بازیکنان به واسطه این آیتم می‌توانند لوت‌های ارزشمندی را در صورت دنبال کردن مسیری مشخص به دست بیاورند. محتوا‌های مرتبط با سری آنچارتد از تاریخ 17‌ فوریه (28‌ آبان) به بازی فورتنایت اضافه خواهند شد.

نظر شما در مورد کراس اور سری آنچارتد با بازی فورتنایت چیست؟ آیا از اضافه شدن آیتم‌هایی از این دست به محصول مشهور شرکت Epic Games استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

5/5 - (1 امتیاز)
تاریخ : 23 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان