بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Call of Duty: Warzone 2 معرفی شدند

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

پس از مدت‌ها انتظار، شرکت اکتیویژن به تازگی خبر ساخت بازی‌های Call of Duty: Warzone 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 را به صورت رسمی اعلام کرده است.

از ماه‌ها پیش شایعاتی مبنی بر ساخت دنباله اثر به شدت موفق سری کالاف دیوتی یعنی بازی Call of Duty: Modern Warfare، محصول سال 2019 شرکت Activision، در رسانه‌های مختلف مخابره شد. علاوه بر این، گزارشاتی از سوی منابعی منتشر شد که از انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2 به عنوان یک اثر مستقل خبر می‌دادند. این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که پت کلی، رئیس استودیو Infinity Ward، در جریان یک کنفرانس خبری با حضور رسانه‌ها، تولید‌کنندگان محتوا و اعضای استودیو Raven Software، بازی‌های Call of Duty: Warzone 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 را به صورت رسمی معرفی کرد.

موفقیت‌های بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر باعث شد که بسیاری از بازیکنان خواستار دنباله آن و ساخت بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 باشند. بدون شک این اتفاقی نیست که شرکت Activision به سادگی از کنار آن عبور کند. پس از معرفی رسمی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، پت کلی گفت که ساخت این اثر توسط استودیو اینفینیتی وارد، به دلیل موفقیت‌های عظیم و فروش بیش از 30 میلیون نسخه، چندان دور از انتظار نیست.

استودیو Infinity Ward قصد دارد بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 را با موتور جدیدی بسازد. شرکت اکتیویژن از سال‌ها پیش به منظور بهبود تجربه بازیکنان روی تمامی پلتفرم‌ها، مشغول کار روی این موتور بوده است. پت کلی تاریخ دقیق انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را اعلام نکرده است. با این حال طبق گفته‌های او بازیکنان و علاقه‌مندان می‌توانند انتظار انتشار این اثر در فصل پاییز را داشته باشند.

Call of Duty: Warzone 2

موتور بازی‌های وارزون 2 و مدرن وارفر 2 یکسان خواهد بود

موتور جدید شرکت اکتیویژن تنها در بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 استفاده نمی‌شود، بلکه بازی کالاف دیوتی وارزون 2 نیز با بهره‌گیری از این موتور ساخته خواهد شد. به این واسطه بازی Call of Duty: Warzone 2 از پایه و در کنار بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ساخته شده است. به واسطه موتور یکسان، این دو اثر هماهنگی فوق‌العاده‌ای داشته و مشکلات گذشته را نخواهند داشت.

پت کلی در گفته‌های خود از بازی کالاف دیوتی وارزون 2 به عنوان «تحولی عظیم در سبک بتل رویال» یاد کرده است. علاوه بر این مدیر نو آوری استودیو Infinity Ward اعلام کرده است بازی مذکور دارای یک حالت سندباکس فوق‌العاده جاه‌طلبانه خواهد بود. با این وجود او از ارائه توضیحات بیشتر خودداری کرده است.

هیچ‌یک از استودیو‌های اینفینیتی وارد و ریون سافتور، اشاره‌ای به تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2 نکرده‌اند. با این وجود به دلیل اشتراک‌های مختلف بین بازی‌های Call of Duty: Warzone 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 و استفاده از موتور یکسان، به احتمال زیاد در مقطعی از چرخه حیات دنباله کالاف دیوتی مدرن وارفر، بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در دسترس قرار خواهد گرفت.

با این وجود که استودیو‌های Raven Software و Infinity Ward آثاری جدیدی را منتشر خواهند کرد، اما این بدان معنا نیست که بازی‌های فعلی خود را فراموش می‌کنند. در جریان کنفرانس خبری، استودیو‌های مذکور اعلام کردند که بازی کالاف دیوتی وارزون در شرایط نامناسبی قرار دارد. آن‌ها وعده داده‌اند که در طول سال جاری مشکلات را رفع خواهند کرد.

نظر شما در مورد معرفی بازی‌های Call of Duty: Warzone 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 چیست؟ آیا برای تجربه این آثار لحظه‌شماری می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Charlie intel

5/5 - (1 امتیاز)
تاریخ : 24 بهمن 1400 | sadegh

نظرات مشتریان