حالت No Build بازی فورتنایت دائمی خواهد بود

بازی Fortnite فورتنایت

تعدادی از دیتاماینر‌های بازی Fortnite با بررسی فایل‌های این اثر متوجه شده‌اند که حالت No Build بازی فورتنایت قرار است به یکی از بخش‌های دائمی تبدیل شود.

بازی فورتنایت به دلیل ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد به تجربه‌ای به شدت محبوب و مشهور تبدیل شده است. یکی از جنبه‌های این اثر سیستم ساخت‌و‌ساز آن است که موجب تحول گیم‌پلی می‌شود. به این واسطه بازیکنان خلاق و سریع می‌توانند توانایی‌های خود را به رخ حریفان بکشند.

به تازگی فصل دوم از چپتر سوم بازی Fortnite آغاز شده است. در این فصل محتوا‌های جدید بسیاری در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. در این دوره از بازی فورتنایت، شرکت اپیک گیمز اقدام به حذف سیستم ساخت‌و‌ساز از حالت عادی کرده است. شرکت Epic Games اعلام کرده که این امر موقت بوده و به زودی ساخت‌و‌ساز به بازی Fortnite باز‌می‌گردد.

اخیرا تعدادی از دیتاماینر‌ها اقدام به بررسی فایل‌های بازی فورتنایت کرده‌اند. آن‌ها در بررسی‌های خود متوجه شده‌اند که حالت No Build به یکی از بخش‌های اصلی اثر مذکور تبدیل خواهد شد. HYPEX از کاربران توییتر و منبع مشهوری برای اخبار مربوط به بازی Fortnite است. او برای اولین بار این خبر را اعلام کرده است. HYPEX در توییت جدید خود گفته که حالت No Build در کنار حالت عادی قرار گرفته و بازیکنان می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. همچنین طبق اعلام HYPEX، نکات موجود در صفحه لودینگ تغییر کرده و تعدادی از آن‌ها دارای عبارت «در حالت‌هایی که ساخت‌و‌ساز فعال است» هستند.

دیگر کاربر توییتر که از اضافه شدن حالت No Build به جمع حالت‌های بازی فورتنایت خبر داده، TweaBR است. این کاربر سابقه درخشانی در افشای اطلاعات مربوط به بازی Fortnite دارد. در توییت جدید TweaBR تصویری از منوی تازه بازی فورتنایت منتشر شده که حالت No Build بازی فورتنایت را نمایش می‌دهد. با استناد به اعلام TweaBR، بازیکنان می‌توانند در پایان فصل جاری حالت مذکور را به صورت تک‌نفره، دو‌نفره، سه‌نفره و چهار‌نفره تجربه کنند.

بازی Fortnite فورتنایت

نبود حالت No Build بازی فورتنایت را به اثری مشابه دیگر بازی‌های بتل رویال تبدیل می‌کند

هر دو صفحه HYPEX و TweaBR پیش از این اخبار و اطلاعات مختلفی را از بازی فورتنایت منتشر کرده‌اند که به حقیقت پیوسته‌اند. بر این اساس می‌توان آن‌ها را دو منبع قابل اعتماد معرفی کرد. با این حال تا زمانی که شرکت اپیک گیمز به صورت رسمی حالت No Build بازی فورتنایت را معرفی نکند، نمی‌توان گفته‌های HYPEX و TweaBR را به صورت صد در صد قبول کرد.

فصل‌های بازی Fortnite معمولا به مدت 10 هفته طول می‌انجامند. در نتیجه برای آگاهی از امکان تجربه No Build به عنوان یکی از حالت‌های اصل بازی فورتنایت، باید تا ماه مه صبر کنید. در حال حاضر می‌توانید به واسطه رویداد محدود بازی فورتنایت، این اثر را به شیوه‌ای متفاوت از شرایط عادی و بدون وجود سیستم ساخت‌و‌ساز تجربه کنید.

نظر شما در مورد حذف ساخت‌و‌ساز از بازی Fortnite چیست؟ آیا به استفاده از این سیستم عادت کرده‌اید و فقدان آن تجربه شما را با مشکل رو‌به‌رو می‌کند؟ آیا ترجیح می‌دهید بازی فورتنایت را بدون ساخت‌و‌ساز تجربه کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN

امتیاز شما
تاریخ : 7 فروردین 1401 | sadegh

نظرات مشتریان