بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد در آوریل 2022 معرفی شدند

رایگان ایکس باکس لایو گلد

شرکت مایکروسافت، آثاری را که کاربران سرویس‌های ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت می‌توانند در ماه آوریل 2022 به صورت رایگان تجربه کنند، معرفی کرده است.

سرویس Xbox Live Gold یکی از سرویس‌های اصلی پلتفرم ایکس باکس است که بدون شک کاربران این پلتفرم با آن آشنا هستند. با خرید اشتراک این سرویس می‌توانید با‌زی‌های مختلف را به صورت آنلاین تجربه کرده و در هنگام خرید از تخفیف‌های متنوع استفاده کنید. اما یکی از بخش‌های اصلی این سرویس، بازی‌های رایگان ماهیانه است. حال شرکت Microsoft اقدام به معرفی آثاری کرده است که کاربران سرویس ایکس باکس لایو گلد می‌توانند بدون صرف هزینه اضافه آن‌ها را تجربه کنند. علاوه بر این، مشترکین سرویس Xbox Game Pass Ultimate نیز به آثار رایگان سرویس Xbox Live Gold دسترسی دارند.

بازی‌های رایگان ماه آوریل 2022 سرویس ایکس باکس لایو گلد، مجموعه‌ای از بازی‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 است. تمامی این آثار به واسطه ویژگی پشتیبانی از آثار نسل قبل، روی کنسول‌های ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس قابل تجربه هستند. طی ماه‌های اخیر بازی‌های رایگان سرویس Xbox Live Gold به دلیل سرویس Xbox Game Pass ارزش خود را از دست داده‌اند و بازی‌های عادی و بعضا ضعیف در دسترس قرار می‌گیرد. در ماه آینده میلادی مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد می‌توانند بازی‌های Another Sight ،Hue ،Outpost Kaloki X و MX vs. ATV Alive را بدون صرف هزینه دریافت و تجربه کنند.

بازی Another Sight که در لندن استیم پانک و در آغاز قرن بیستم جریان دارد، داستان یک دختر و گربه‌اش را روایت می‌کند. پس از آن که کیت بینایی‌اش را از دست می‌دهد، باید به گربه‌اش تکیه کند تا دنیای زیرین را کاوش کند. برای طرفداران نیل گیمن این اثر ارزش تجربه را دارد؛ زیرا دنیای آن از رمان Neverwhere نوشته گیمن الهام گرفته شده است. بازی Another Sight در تمام طول ماه آوریل رایگان خواهد بود.

رایگان ایکس باکس لایو گلد

بازی Another Sight یکی از آثار شاخص ایکس باکس لایو گلد است

اگر‌چه از زمان انتشار بازی Hue پنج سال می‌گذرد و معمولا با قیمت پایین به فروش می‌رسد، اما اگر این اثر پازل پلتفرمر را تجربه نکرده‌اید، هم‌اکنون بهترین فرصت است. گیم‌پلی اثر مذکور به این صورت است که با تغییر رنگ‌های اطراف مراحل را پشت سر می‌گذارید. علاوه بر مکانیک‌های خلاقانه، بازی Hue داستان خوبی داشته و موسیقی متن آن فوق‌العاده شنیدنی است. این اثر از 16 آوریل تا 15 مه (27 فروردین تا 25 اردیبهشت) در دسترس قرار دارد.

بازی Outpost Kaloki X یک شبیه‌ساز شهر‌سازی و مدیریت با محوریت یک ایستگاه فضایی است. این بازی به عنوان یکی از آثار ایکس باکس لایو آرکید در سال 2005 روی کنسول ایکس باکس 360 منتشر شد. از 1 تا 15 آوریل (12 تا 26 فروردین) قابل تجربه است. بازی MX vs. ATV Alive آخرین اثر رایگان ایکس باکس لایو گلد در ماه آینده است. علاقه‌مندان می‌توانند از 16 تا 30 آوریل (27 فروردین تا 10 اردیبهشت) این اثر را تجربه کنند.

در صورتی که بازی‌های رایگان سرویس Xbox Live Gold در ماه مارس را تجربه نکرده‌اید، این آخرین فرصت شما است. در این ماه بازی The Flame in the Flood و SpongeBob’s Truth or Square are تنها تا پایان امروز در دسترس قرار دارند. با این حال بازی Street Power Soccer را می‌توانید تا 15 آوریل (26 فروردین) تجربه کنید.

نظر شما در مورد بازی‌های رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد در ماه آینده میلادی چیست؟ آیا این آثار بیش از اندازه ساده و بی‌ارزش هستند؟ ترجیح می‌دهید چه اثری را تجربه کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot

امتیاز شما
تاریخ : 11 فروردین 1401 | sadegh

نظرات مشتریان