دسترسی زودهنگام کاربران به یکی از بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس

بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن

شرکت سونی به رسم همیشگی‌اش به‌تازگی بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس را معرفی کرده است. این آثار قرار است از روز سه‌شنبه در دسترس مشترکین سرویس PS Plus قرار بگیرند. حال برخی از بازیکنان گزارش کرده‌اند که پیش از موعد موقرر به یکی از بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس یعنی بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated در ماه جاری دسترسی دارند.

سرویس Playstation Plus یکی از سرویس‌های اصلی پلتفرم پلی استیشن است که کاربران معمولا اشتراک آن را تهیه می‌کنند. این امر از آن جهت بوده که بدون در اختیار داشتن اشتراک سرویس مذکور قادر به تجربه آنلاین آثار مختلف نیستید. یکی از مزایای این سرویس ارائه بازی‌های رایگان ماهیانه است. شرکت سونی مدتی پیش بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس برای ماه آوریل را معرفی کرده است.

بر این اساس، مشترکین سرویس پی اس پلاس می‌توانند در ماه جاری به سه بازی Hood: Outlaws & Legends ،Slay the Spire و SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated دسترسی داشته باشند. این آثار چندان در جلب نظر بازیکنان موفق نبوده‌اند و بسیاری از افراد از انتخاب آن‌ها ناراضی هستند. شرکت Sony در روز 5 آوریل (16 فروردین) زمینه تجربه سه بازی ذکر شده را فراهم می‌کند. حال مشخص شده که برخی از کاربران در مناطق خاص زودتر از موعد مقرر به یکی از بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس دسترسی پیدا کرده‌اند.

بر این اساس، مشترکین سرویس PS Plus درمنطقه اروپا می‌توانند بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated را به حساب کاربری خود اضافه کرده و پس از دانلود، آن را تجربه کنید. این امر در قبال بازی‌های Hood: Outlaws & Legends و Slay the Spire صادق نیست و در زمان ورود به صفحه آن‌ها در فروشگاه پلی استیشن، قیمت این آثار به نمایش گذاشته می‌شود.

به این واسطه اگر یک حساب کاربری ریجن اروپا در اختیار دارید که سرویس پلی استیشن پلاس روی آن فعال است، می‌توانید نسخه ریمیک بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom را به حساب کاربری خود اضافه کنید تا در فرصت مناسب آن را تجربه کنید. این اثر حجمی در حدود 15.8 گیگ را از فضای ذخیره‌سازی کنسول شما اشغال خواهد کرد.

بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated تازه‌ترین اثر اقتباسی از باب اسفنجی است

در زمان نگارش این مطلب، دسترسی پیش از موعد به بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated تنها در اکانت‌های اروپایی امکان‌پذیر است. در حساب‌های کاربری ریجن آمریکا و ژاپن چنین امکانی وجود ندارد و باید تا روز سه‌شنبه برای تجربه اثر مذکور صبر کنید. محدود بودن دسترسی پیش از موعد تنها به یک اثر در منطقه‌ای خاص احتمالا به دلیل اشکال یا باگ در فروشگاه پلی استیشن است. بدون شک دسترسی زودتر به بازی باب اسفنجی برای علاقه‌مندان آن امری هیجان‌انگیز است.

شرکت سونی اخیرا اقدام به معرفی سرویس پلی استیشن پلاس جدید کرده است. این سرویس که پیش از این با نام اسپارتاکوس شناخته می‌شد، در سه سطح و با مزایای متفاوت در دسترس قرار می‌گیرد. اولین سطح این سرویس با پسوند Essential شناخته می‌شود و در واقع هیچ تفاوتی با پلی استیشن پلاس فعلی ندارد. سطح دوم که Extra نام دارد، مجموعه‌ای بزرگ از بازی‌های شاخص پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد. سومین سطح سرویس PS Plus به اسم Premium، کامل‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود. این سطح در کنار مزایای دو سطح قبل، سطح گسترده‌ای از آثار کنسول‌های پلی استیشن، پلی استیشن 2، پلی استیشن 3 و PSP را ارائه می‌دهد. برای آگاهی از قیمت سرویس پلی استیشن پلاس جدید و جزئیات بیشتر می‌توانید به مطلب معرفی این سرویس مراجعه کنید.

نظر شما در مورد دسترسی زودهنگام به یکی از بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس چیست؟ آیا قصد دارید از این فرصت برای تجربه بازی باب اسفنجی استفاده کنید؟ به نظر شما سونی در انتخاب بازی‌های رایگان پلی استیشن در ماه جاری ضعیف عمل کرده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

5/5 - (1 امتیاز)
تاریخ : 14 فروردین 1401 | sadegh

نظرات مشتریان